Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Baš sam se pre neki dan ubeđivao sa koleginicom na poslu da oni imaju sasvim pristojne modele i ne peviše skupe, al jok ona ima onaj izraz "kako može domaće da valja"...Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

ja prvo kupila, dopale mi se, pa posle pitala ''a ko to radi?''baš sam se ugodno iznenadila kada su rekli da su naše. imaju čak i onu fensi vrećicu za držanje.kaže prodavačica, ma šlifovali su se oni radeći za neke svetske brendove (radili su čizme za burberry)al' su se izbezobrazili sa cenom. ove koštaju 4, 5 'iljade, nova kolekcija, starije su duplo jeftinije.

Link to comment
čizne.JPGgumenjaci, tigar
odlicno izgledaju, moram da ih potrazimima jos pa pari iz nove kolekcije koje bih razmotrila. makar u katalogu izgledaju ok.
Baš sam se pre neki dan ubeđivao sa koleginicom na poslu da oni imaju sasvim pristojne modele i ne peviše skupe, al jok ona ima onaj izraz "kako može domaće da valja"...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
ja prvo kupila, dopale mi se, pa posle pitala ''a ko to radi?''baš sam se ugodno iznenadila kada su rekli da su naše. imaju čak i onu fensi vrećicu za držanje.kaže prodavačica, ma šlifovali su se oni radeći za neke svetske brendove (radili su čizme za burberry)al' su se izbezobrazili sa cenom. ove koštaju 4, 5 'iljade, nova kolekcija, starije su duplo jeftinije.
91996.pngmeni ove kul. mada nesto ne volim gumenu obucu nikako.
tajger gumenjaci mogu bez blama da stanu rame uz rame sa nekim fensi welingtonkama ili njihovim francuskim pandanima. ja sam pre neku godinu uzeo tajgerice sa neoprenskom postavom i prezadovoljan sam sto se tice kvaliteta. bez problema moze umesto tigar markice sa prednje strane da im se stavi bilo koji nadrkani brend.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...