Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

imam ja warriorse tj ratnike podzemlja. ista ilustracija kao na originalu samo dodat srpski naziv. mislim da sam ga video po limundima, kupindima i drugim voćindima.

Link to comment
Starke su siljate napred, sve odreda. Ja volim patike sa tupim vrhom jer sam robustnog izgleda (krupan i odskora debeo) pa mi vise idu uz prsonaliti. Siljate su za mrsave sisice.
ma vala duguljaste su mi previše bile one platnene a ove nove kožne sa krznom mi izgledaju robusnije i tuplje napred pa te zbog toga pitam.
imam ja warriorse tj ratnike podzemlja. ista ilustracija kao na originalu samo dodat srpski naziv.mislim da sam ga video po limundima, kupindima i drugim voćindima.
našao na švedskom za print a čekiraću i voćinde :)
Link to comment
... gestapovsku nisam video ali u Timberlendu imaju odlicne klasicne jakne koje su duze od ove moje. Toplo preporucujem kvalitet.A ako kome treba nenadjebiva indijana dzounz black classic jakna, timberlend ih pravi (oni je zovu Stratham Leather Bomber Jacket) , ja kupio lane:timberland_jacket.jpgtimberland_jacket_rear.jpg
Ako si kupio kod nas u timberlendu verovatno si zavalio bubreg za to?
Link to comment

Nije jeftina :('bem ga, svaki timberlend u koji sam zasao ima centralizovane cene, +/- 10% max. Uverio se u Spaniji, Italiji i onomad Grckoj. Jaknu sam kupio ovde, morao sam da je imam jbg - otisao sam u prodavnicu sa pet glava i tamo su mi rekli da su tog jutra na tu konkratnu jaknu uveli popust od 20%, pa sam ustedeo 100 E.Inace, zaista je dobra i kvalitetna, kupuje se jednom u lajftajmu i predivno stari, zajedno sa mnom.

Link to comment

Kozni novcanik,braon boje sa puuuno pregrada.Cena 1400rsd,kupljen u Zemunu na Trgu tj. pijaci gde firma Iguana ima stand do nedelje.Prodavac mi rece da su iz NS.Pored novcanika prodaju i torbice,tasne,kaiseve.Muske i zenske.Dosta su povoljne cene u odnosu na kvalitet,bar se meni tako cini.editImaju i sajt,nadjoh najpriblizniji model onom koji sam kupiokozni-novcanik-2-copy.jpg

Edited by basketas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...