Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

kupila sam ovu kapu. jos je lepsa anfas, tad ima oba uva :wub:6756204051_1_1_3.jpg?timestamp=1348677659521
ne znam za anfas, ovako mi više liči na zadnjicu sa sve tim repićem :lol:a ova kao rupa ispod repića podseća na.... Edited by El Guapo
Link to comment
Sliku, pičko, sliku i adresu radnje, ja izgiboh tražeći neki pogodan za Rutgera Hauera, al nema leba, sve fićfirićluk bankarski.
... gestapovsku nisam video ali u Timberlendu imaju odlicne klasicne jakne koje su duze od ove moje. Toplo preporucujem kvalitet.A ako kome treba nenadjebiva indijana dzounz black classic jakna, timberlend ih pravi (oni je zovu Stratham Leather Bomber Jacket) , ja kupio lane:timberland_jacket.jpgtimberland_jacket_rear.jpg Edited by CowBoy
Link to comment

Hvala:)tesko da to neko uvozi. Kako god, trazim neke takve, verovatno iskopam slicne.edit: sad izguglah, to je Pumin podbrend, Puma ih proizvodi i prisutan je u Srbiji.

Edited by CowBoy
Link to comment

Ašiče, je l imaš Warriors plakat?@Cowboy: a što si zapeo baš za te? zbog materijala?ima baš zanimljivih u Converseovim radnjama al skupe ko normalna patika...

Link to comment
@Cowboy: a što si zapeo baš za te? zbog materijala?ima baš zanimljivih u Converseovim radnjama al skupe ko normalna patika...
Starke su siljate napred, sve odreda. Ja volim patike sa tupim vrhom jer sam robustnog izgleda (krupan i odskora debeo) pa mi vise idu uz prsonaliti. Siljate su za mrsave sisice.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...