Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

:lol: super je ova nova tema o brijačimasećam se kad smo mi devojke iz beograda počele da se družimo sa purgerkama... jednom prilikom se povela priča kako su kao tinejdžerke imale svesku u koju su upisivale sve svoje brijače. to je tema...ja ne koristim brijače, ali kupujem ove šarene bikove za ukras u kupatilu, na radost...bic-twin-lady-5-pack.jpg
Link to comment

skoro sam umrla od smeha na careve koji su komentarisali na amazonu 'bic cristal for her' olovke. http://www.amazon.com/BIC-Cristal-1-0mm-Black-MSLP16-Blk/dp/B004F9QBE6najkretnskiji proizvod ikad, a ja sam sucker za olovke u bojama.

Someone has answered my gentle prayers and FINALLY designed a pen that I can use all month long! I use it when I'm swimming, riding a horse, walking on the beach and doing yoga. It's comfortable, leak-proof, non-slip and it makes me feel so feminine and pretty! Since I've begun using these pens, men have found me more attractive and approchable. It has given me soft skin and manageable hair and it has really given me the self-esteem I needed to start a book club and flirt with the bag-boy at my local market. My drawings of kittens and ponies have improved, and now that I'm writing my last name hyphenated with the Robert Pattinson's last name, I really believe he may some day marry me! I'm positively giddy. Those smart men in marketing have come up with a pen that my lady parts can really identify with.I love BIC Cristal for Her! The delicate shape and pretty pastel colors make it perfect for writing recipe cards, checks to my psychologist (I'm seeing him for a case of the hysterics), and tracking my monthly cycle. Obviously, I don't use it for vulgar endeavors like math or filling out a voter application, but BIC Cristal for Her is a lovely little writing utensil all the same. Ask your husband for some extra pocket money so you can buy one today!Finally! For years I've had to rely on pencils, or at worst, a twig and some drops of my feminine blood to write down recipes (the only thing a lady should be writing ever). I had despaired of ever being able to write down said recipes in a permanent manner, though my men-folk assured me that I "shouldn't worry yer pretty little head". But, AT LAST! Bic, the great liberator, has released a womanly pen that my gentle baby hands can use without fear of unlady-like callouses and bruises. Thank you, Bic!
Link to comment
imam iste takve. A i Alpina mi je omiljena prodavnica
Iskreno mislio sam da su "jače" cene .Stvarno može da se nađe dobrih gilja za ok pare .Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment
taj ima suviše horizontalno postavljen žilet, lako se iskasapi. Ja gledam da poručim neki slant bar preko neta.
wilkinsonswordclassicdo.jpgdakle, here's the culpritne pamtim kada sam se lakse obrijao, iako sam imao tremu :blush: zbog Keltovljevljevih reciverovatno to ima veze i sa cinjenicom da je zilet nov, ali nisam imao problema sa kasapljenjemjes da nije vintage ali ladies and gentlemen we have a winner!jos samo da kupim Old Spice after shave
Link to comment
a rado bih posedovao816_645_large.JPG
ne razumem se u ove stvari, jel' ovo neka klasa ???naime, moj muž koristi ovako nešto ali čujem da se žali kao da bi mu trebao novi brijač.zgodna mi prilika da mu napravim poklon al' htela bih da bude baš dobro, al' ne baš ono da cena odvaljujejel' ima muških koji se razumeju u ovu klasiku i još da znaju gde ima da se nabavi ?
Link to comment
a rado bih posedovao816_645_large.JPG
Ja imam nesto slicno ovome i redovno sam se kasapio, cim malo jace zagrebem. Imam valjda osetljivu kozu, sta li, i zato sam svaki put bio krvav. U zadnje vreme samo ovi obicni plastikaneri i nema problema.
Link to comment
a rado bih posedovao816_645_large.JPG
imao sam sličan u zlatnoj boji. možda čak i isti. metalne grabulje su bolje zatezale kožu od gumi varijanti na modernijim brijačima. uglavnom bolje se pokazao od novih brijača.ne koristim više "žilete". dajte neku preporuku za trimere. svoj stari sam zaboravio u hotelu (svakako nisam bio zadovoljan s njim) pa mi treba the new one.
Link to comment

i ja bih trimer koji lako skida glindžavo paperje sa brade. ja sam taj što si ti zaboravio zamenio nekim bez kabla™ mejtim nesam zadovoljan opšte. kako uopšte stoje stvari sa električnim brijačima u ovim danima kad ljudi skaću iz kosmosa?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...