Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

kupio u liliju wilkinson na odsrafljivanje i zilete, posto je ovaj moj stari jos uvek rusty i pod 30-godisnjim kamencemne secam se kada sam se poslednji put brijo
taj ima suviše horizontalno postavljen žilet, lako se iskasapi. Ja gledam da poručim neki slant bar preko neta.
Link to comment
mislim da bih morao angažovati Anlave da dežura pored kupatila tokom prvog brijanja sa tom britvom
Bolji si, ja bih morao imati stalak za infuziju i pa kesa A+ u kupatilu.
Link to comment
Meni ovaj Mach3 okej, samo mi deluje da svako sledeće pakovanje sve kraće ostaje zaista oštro... Govnari.
+1najduže su trajali oni koji su bili u pakovanju sa drškom, svi ostali sve manje i manje. Mislim da su se ovi poslednji zatupeli posle trećeg korišćenja
Link to comment

To, te koji su došli sa drškom sam trošio duže nego Arbeitmann svoje nove patike...... mislim, svaki po toliko, naravno.

Edited by Oxymoron
Link to comment
meni su grozni ti zileti po hiper-marketima. par puta se iskasapio, i odustao.a bas sam zeleo old-school safety razor brijac (kao ovaj dole), ali kod nas prodaju samo one socijalne.013r.jpg
moj je slican. dobio ga za 18 rodjendan i evo za mesec dana punim 39 i dalje sljaka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...