Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

meni su grozni ti zileti po hiper-marketima. par puta se iskasapio, i odustao.a bas sam zeleo old-school safety razor brijac (kao ovaj dole), ali kod nas prodaju samo one socijalne.013r.jpg

Link to comment

Ja sam se pre brijao nekim old skul brijacem i klao se redovno, uvek bilo krvi do kolena. Onda sam presao na one socijalne plasticne Bic i slicne brijace i sasvim su mi ok. Mozda ne briju dobro kao ovi noviji ali se bar ne kasapim uopste.

Link to comment
A zasto uz brijace i sibice ide prefiks "safety"?
kao sto ime i kaze, valjda zato sto su i vreme kada su ih izmislili, pre 100 godina, bili bezbedniji u odnosu na dotadasnje, pa se naziv zadrzao.
Link to comment
meni su grozni ti zileti po hiper-marketima. par puta se iskasapio, i odustao.a bas sam zeleo old-school safety razor brijac (kao ovaj dole), ali kod nas prodaju samo one socijalne.
nije valjda se i sa ovim iskasapis?¿gillette32.jpgnema sanse.
Link to comment

ne, ne... zilet je naziv za ovo:(pozajmljeno od proizvodjaca, kao i kaladont :D )Merkur_Razor_blades_11_200.gifa od ovih modernih sa deset seciva i tri zastitne trake, jos nisam probao ove vibrirajuce. :naughty:

Edited by Takeshi
Link to comment
ne, ne... zilet je naziv za ovo:(pozajmljeno od proizvodjaca, kao i kaladont :D )
aa, ok.
meni su bic soleil mnogo bolji od gilette venus bilo koje verzije.
bolje se oblikuju brcicici, ili?¿
Link to comment

kupio u liliju wilkinson na odsrafljivanje i zilete, posto je ovaj moj stari jos uvek rusty i pod 30-godisnjim kamencemne secam se kada sam se poslednji put brijo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...