Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

to je zato sto su ovi ovde bezobrazni pa kad im ne odgovara politika kuce drze se domaceg zakona. mozda da prvo napises pismo kamperu i kazes da ta i ta radnja tu i tu nece da ti vrati pare. i nemoj nista da molis, njihova je garancija dve godine. slikaj cipele, skeniraj racun, posalji sve to, ne odugovlaci.

Link to comment

:-) svidja mi se tvoj stav! /sto za torbu bas i ne mogu da kazem, osim boje, koja bi mi se garant dopala, al' ja generalno ne ljubim miu/pradine ni obuv ni bags/

Link to comment

nisam imao fusion pa nemogu da procenim imao sam onaj pre njega zaboravih kako se zoveovaj ima 5 nožića + onu gumu i stipsu, a baterija mu pravi male vibracijei jako je prijatno dok se briješ.Ranije sam morao da pravim mali milion pokreta, a sad može kao u reklami, od zulufa do zulufa jednim potezom. Naravno ništa na silu, već onako lagano odprilike kao sa el. brijačemAlal im vera.

Link to comment
zilet,braco, zilet.nema bolje od stare masinice sa ziletom.
probaj samo ovoonomad sam hteo da se častim pravom britvom onom što se oštri o opasač, lihvar mi je tražio 130€po cene bi rekao da je britva sastavljena od 800 nano nožića, no nisam proveravao
Link to comment

ja jednom probao britvu i jedini uspeh tog pokusaja je sto sam jos uvek ziv i nisam se skroz zaklao. vec 20 godina brijam se matorom masinicom u kojoj se samo menjaju zileti i to mi je ok. kapiram da je sve stvar navike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...