Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Predao sam se. Ne mogu, ne vredi. Nema ništa da mi se iole dopada a da je prihvatljivo za tašna-mašna-nabijem ih na kurac odvratne dress code. Pazarih obuću za načelinika civilne zaštite u Kolašinu:Makar su udobne, jbg. Ružne kao sam đavo. Al udobne. Jebem ti odrastanje.
dobro si ih opisao :D baš im je stilizovan đon Edited by maheem
Link to comment

Jepte se, meni su zaista ružne. Svakako najmanje ružne od svih u konkurenciji inaače ih ne bih ni kupi, jel, al opet... Ovo + farmerke = Beki Bekić.

Link to comment

govno od foruma..

Ovo + farmerke = Beki Bekić.
zlobnici bi rekli da nije do ovoga+farmerkama...videh ti danas Kaleta GV u 77. peva ''zato hajde, crni moj leptiru'' i đuska. sevap je da mu namestiš zube, ticket2heaven :) Edited by Valkyrie
Link to comment

dobre su cipele, tacno se vidi da su camperedit. svega 2 para zenske obuce sa sajta mi se svidja, al zato bih rado posjedovala 50% muskih, kako cipela tako patika, s akcentom na ove36628-002_L.jpg

Edited by morgana
Link to comment
govno od foruma..zlobnici bi rekli da nije do ovoga+farmerkama...videh ti danas Kaleta GV u 77. peva ''zato hajde, crni moj leptiru'' i đuska. sevap je da mu namestiš zube, ticket2heaven :)
Znam, al ja se tešim da sam seljačina jer nemam ukusa a ne jer sam seljačina.A za Kaleta stoji i dalje ponuda kao i prošli put kad sam dolazio u Bgd na duže, neka neko navata kontakt sa njim, ja ću da nađem ordinaciju i džaba da odradim, a tehniku i materijal ćemo već nekako da pokrijemo.
Link to comment

Jer ne sečeš nokte. Meni najstariji par od 2004. ko zmaj. Naleteo na ove za 120, u onoj mojoj vukojebini su 160.Edit: Jes, drobili mi u radnji o nekoj garanciji, worldwide, sajt, bla bla, al ja već mislima bio u susednom pabu.+1

Edited by dig_chohano
Link to comment
pa sto ih nisi vratio imaju garanciju dve godine :fantom:
ove kupljene u beogradu imaju garanciju samo 6 meseci, išla sam pre neki dan da pitam...raspale su mi se jedne koje sam kupila prošle godine. inače imam zimske koje akam po snegu i kiši već 5 6 godina i ništa im ne fali.rešila sam da ove raspadnute pošaljem u prapostojbinu i da zamolim da mi ih zakrpe. još uvek pišem sastav na tu temu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...