Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Iako sam uvek izražavao suv prezir™ prema jaknama koje nisu vijetnamke, uzeo sam jednu kao na ovom šmrljavcu dole, samo broj dva broja veću:9710509400_2_1_2.jpg

Edited by Oxymoron
Link to comment
  • 2 weeks later...

650 baka, nako na suvo stob se reklo.... daklem ako ne kupujes preko svog provajdera preko kog imas wireless.... ako kupujes preko svog provajdera, onda mozh da apgrejdujes [2 year contract] za 99 baka, sto sam ja ucinila..... [petica je u ovom slucaju 200 baka]

Link to comment
650 baka, nako na suvo stob se reklo.... daklem ako ne kupujes preko svog provajdera preko kog imas wireless.... ako kupujes preko svog provajdera, onda mozh da apgrejdujes [2 year contract] za 99 baka, sto sam ja ucinila..... [petica je u ovom slucaju 200 baka]
Pa šta s' se stisla za 100 baka da budeš u fullu up to date...
Link to comment

kaubojac, imam neki protivpozarni zastavin film u boji i par ukradenih db-ovskih naslova (posebno se izdvaja "kako ukrotiti munju" :D)cika projekcionista mi je obecao jos par stvari, tak da sam siguran da nece skupljati prasinu bar jos neko vreme...

Edited by palfoot
Link to comment

Predao sam se. Ne mogu, ne vredi. Nema ništa da mi se iole dopada a da je prihvatljivo za tašna-mašna-nabijem ih na kurac odvratne dress code. Pazarih obuću za načelinika civilne zaštite u Kolašinu:36587-008_F.jpgMakar su udobne, jbg. Ružne kao sam đavo. Al udobne. Jebem ti odrastanje.

Link to comment
Predao sam se. Ne mogu, ne vredi. Nema ništa da mi se iole dopada a da je prihvatljivo za tašna-mašna-nabijem ih na kurac odvratne dress code. Pazarih obuću za načelinika civilne zaštite u Kolašinu:36587-008_F.jpgMakar su udobne, jbg. Ružne kao sam đavo. Al udobne. Jebem ti odrastanje.
kako da ti recem, od sve tvoje obuce ove su najmanje ruzne ko sam djavo :(

dobre su, cak!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...