Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Crvene klasicne kupace gace marke Brugi, naleteo slucajno u Planeti za 1500 dindzi pa uzeo onako iz zajebancije. A i rekla mi drugarica da su jebacke i da mi dobro stoje.

Link to comment
dobro jebemmu, kvalitetne su. Nije losa cena
Ne priznajem - iste ovakve, samo što (istim fontom) piše "Tadong-Nagonk", neko dete u Maleziji šije za 97 centi po paru. Da ne pričam što su i ove Pepe i te malezijske kopije kineskih "Shanghai Sports", onih Tonijevih. 50E :o
Link to comment

Jeste, biće da je prethodni stanar nataložio svačega u odvodu, voda sve slabije oticala, da bi prekjuče postalo već nepodnošljivo. Otišao da kupim Cevol, pa mi palo na pamet da uzmem i sajlu, a kad sam je već uzeo, što da i ne probam kako radi... Vrhunski komad pokućstva, od sad nigde bez sajle.

Link to comment

@ treskoneki outlet jeste pošto od svega imaju po jedan komad... možda je i kradena roba. 95% sam siguran da nije falsifikat, ajd šulje i mogu da se odrade ali sam gledao kravate koje drže, svila, ozbiljan kvalitet.TC Piramida, btwEDITgle lepotepPOLO2-13203465_lifestyle_v360x480.jpgal ne mogu da dajem tolike pare za kravatu :cry:

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...