Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

U zdravlju je nosio i nemoj da je umastis burekom.
hvala, trudicu se.
bas je lepo gradjen potok
skini se :mellow:
Link to comment
diorc.jpgUploaded with ImageShack.usopibogota.jpgUploaded with ImageShack.us43788777131c1cd8d6afs.jpgUploaded with ImageShack.us+ferragamo.jpgUploaded with ImageShack.usdakle, prevazisla sam sebe, a ovo zavredjuje titulu velemajstora buvljaka :-) ovo je moj danasnji ulov za 200 dindzi ukupno /100 za 3 laka i 100 za baletanke/ponaosob: Dior Vernis Smoking Plum 987, OPI Bogota Blackberry, OPI - Marooned on the Magnificent Mile + Salvatore Ferragamo baletanke, iste ovakve samo od nabuk crne koze /lepse su i od ovih/...ali na moju zalost/njenu srecu, nosice ih moja drugarica jer su 36,5 ...
Link to comment

pa nije da ih ima bas cesto, al' ovih dana nas, zrenjaninski buvljak, je zaista prepun odlicnih stvari. ja sam em iskusna u iznalazenju dobrih stvari na buvljaku /imam specijalnu tehniku kako ukebavam takve stvari u tim gomilama i zaista mi nikada nije promakla nijedna na koju sam mogla da nabasam/. a to je zaista i jedina motivacija mojih cestih poseta buvljaku, to usavrsavanje tehnike odlicnog ulova :-) a i zbog reciklaze, pa ekoloske svesnosti, itakoto ;-)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...