Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja sam u Italiji video reklamu na TVu za nesto sto prociscava vodu, gazira je, hladi i jos radi nesto sto nisam razumeo. Sad mi smor da uzimam ovaj obican aparat <_<
Dodaje sirup koka kole?BTW, šta će ti gaziranje, osim ako ne možeš da biraš intenzitet, blagogazira osvežava :D
Link to comment
"Bili su poznati po tome što su godišnje odmore provodili po ekskluzivnim plažama Majorke ili Riminija. Većina od njih se na Ostvro vraćala sa bogatim ulovom: Fila trenerkama ili Serđo Takini patikama. Tako je početkom osamdesetih nastao kežual stil među ostrvskim huliganima."
fila je jedina neseksisticka sportska marka. sorc sa dzepovima. do groba zahvalna paculla. 31YWQdTNfTL._SX385_.jpg
Link to comment
bigimg.jpg Laserjet M1212nfw Ima wireless, i na moje iznenađenje, instalacija je besmisleno laka...Kakav će da bude u radu, tek ćemo da vidimo...
Link to comment
Nego,obilazio sam radnje i masovno su zastupljene velicine XS,S i M i ponegde L ali bas retko?O cemu se radi? unsure.gif
Srbiju su pre jedno 10-15 godina masovno naselili Liliputanci. Ti i ja to ne znamo, to ne zna niko koga mi znamo. Sem dobavljača. Oni znaju.
Link to comment
:piggy:
Jedna lagana vožnja do Kalkute i sve ćeš te kalorije da sagoriš.Kupio lone u Marksu&Spenseru. Cenim da naredne 3 godine ne moram da kupujem pantalone. Divno.
Link to comment
Srbiju su pre jedno 10-15 godina masovno naselili Liliputanci. Ti i ja to ne znamo, to ne zna niko koga mi znamo. Sem dobavljača. Oni znaju.
Cenim da se L i XL najbrže rasproda.
Link to comment

Časovnik, 800 dinara:2uygklu.jpgNeke kozarce :lol: za sok, model Predejane '73:2j3fgg2.jpgPre nekog vremena, ali vidim sad isto u folderu, jedan hipsterski ranac:2hdo9sl.jpgNajjeftiniji PS2 miš koji sam našao u Rodi, ispod 4€:wmufc.jpg

Link to comment

E, i meni treba nova radna stolica... Jesi pregledao još neke radnje ili samo bubnuo u Kiku i odabrao šta ti se dopada? :unsure: [/džimrija]edit:pojavi se :D kada napišem džimrija između dvotački... <_<

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...