Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pa ostali brojevi koje Srbi ne nose...I inače, ja XXL u NewYorkeru ne mogu ni da pomislim da obučem... A i da je samo u NewYorkeru... :(Zato košulje kupujum retko, kad se skupi za Avirex, jedino njihovi modeli XXL su takvi da mogu da stanem u njih... A nisam bog zna šta debeo, 100kg/184cm...
e jebemu bas. pa kako onda ja, a pogotovu miloblaf nosimo kosulje?doduse, nikad nista nisam pazario u njujorkeru.
Link to comment
e jebemu bas. pa kako onda ja, a pogotovu miloblaf nosimo kosulje?doduse, nikad nista nisam pazario u njujorkeru.
Možda sa pije? :)Šalu na stranu, zaista mi je teško da nađem nešto kvalitetno, da nije strukitano, da nema neko sranje na leđima, i da ne izgleda previše uštogljeno...Pre 7-8 godina sam kupio 10ak košulja DrMartens (samo, jednobojne, uglavnom), i sad samo jednom, dva puta godišnje dokupim po jednu u Avirexu... Edited by radisa
Link to comment
To mu je rezervni frižider u malom kupatilu, ne budi blesav.
Pogodio. Stari rezervni crko 6.maja, pisao na hejtu o tomeПослато са GT-I9000 користећи Тапаток 2
Link to comment

Ja sam u Italiji video reklamu na TVu za nesto sto prociscava vodu, gazira je, hladi i jos radi nesto sto nisam razumeo. Sad mi smor da uzimam ovaj obican aparat <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...