Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja bio spremio 10 000 dinara da kupim polovan bajs i mozda neku majicu ili bermude, a onda mi keva juce maznula 3 500 i danas nekim trikovima napravio minus od 2 200 na poslu, nesto nisam dobro izracunao... tako da sam se smorio i ovo ostalo cu da spicim u gradu za vikend tj. orokacu se kao dzukela opet. Nista od kupovine, pas mater.

Link to comment

Ja sam generalno dobar covek i skoro uvek imam najbolje namere, ali nesto me opasno jebe u zivotu. A treba mi bajs, em zbog kondicije, em zbog smanjenja troskova za gorivo jer svuda idem jebenim kolima.

Link to comment
Pantalonei košuljušulja je kao non-iron. Nosio neko to, je li čemu?
ja samo te i nosim. okacis cim se opere i to je to. izgleda malo valovito kad se osusi al to nestane desetak minuta posto se obuce. nista bolje nije izmisljeno u zadnjih 20 godina. zaboravio sam kako izgleda pegla.
Link to comment

Pazario juce lanenu kosulju(990din) u Legendu,slike nema :P Nego,obilazio sam radnje i masovno su zastupljene velicine XS,S i M i ponegde L ali bas retko?O cemu se radi? :unsure:

Edited by basketas
Link to comment

O tome da debeli ljudi nisu moderni. Zato ja retko ulazim u nju jorker recimo, čak i da nađem nešto što mi se sviđa nema šanse da se uvučem u to makar bilo i xl po njihovom kalupu. Ja košulje kupujem u Trudbeniku.

Link to comment

Ove Pedro del Hierro su skinute sa 9.000 na 3.000 u Uscu, a ima i brojeva i modela. Doduse, uglavnom su razlicite varijante plave boje u pitanju, i nesto belih.

Link to comment
Ove Pedro del Hierro su skinute sa 9.000 na 3.000 u Uscu, a ima i brojeva i modela. Doduse, uglavnom su razlicite varijante plave boje u pitanju, i nesto belih.
uuuf... fala mnogo :)
Link to comment
Pazario juce lanenu kosulju(990din) u Legendu,slike nema :P Nego,obilazio sam radnje i masovno su zastupljene velicine XS,S i M i ponegde L ali bas retko?O cemu se radi? :unsure:
Pa ostali brojevi koje Srbi ne nose...I inače, ja XXL u NewYorkeru ne mogu ni da pomislim da obučem... A i da je samo u NewYorkeru... :(Zato košulje kupujum retko, kad se skupi za Avirex, jedino njihovi modeli XXL su takvi da mogu da stanem u njih... A nisam bog zna šta debeo, 100kg/184cm...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...