Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Šta me briga, osećam se super u njima, prijatno, lepo i nekako gospodski...^_^
upravo to pričam..ja to nemam,niti želim :mellow: ali ko može da iznese bele lanene pantalone i treba,samo napred
Link to comment

sve moze, samo nemoj milo djukanovic style sa belim koznim cipelama. belu kozu treba zabraniti zakonom i ako me ikad vidite sa belom obucom od koze, znajte da sam kidnapovana i da vam time signaliziram da nesto nije u redu.

Link to comment

belo je meni,osim košulje i eventualno i sporadično 1 letnje haljine,boja koja ne postoji u mom ormanu i ne vidim joj smisao

Edited by ivy
Link to comment
belo je meni,osim košulje i eventualno i sporadično 1 letnje haljine,boja koja ne postoji u mom ormanu i ne vidim joj smisao
a da ti obojis taj lan? nemam pojma realno kako i da li se to radi? :)
Link to comment
a da ti obojis taj lan? nemam pojma realno kako i da li se to radi? :)
ma razmišljala sam i o tome ali pantalone imaju jedan džep na nogavici sa strane a džep ima mali metalni cibzar i neku umetnutu mrežicu ispod koje je parče nekog kao satena ili tako nešto pa bi se to sve nejednako i grozno ofarbalo..da nema tog džepa odmah bih ih farbala..
Link to comment

opa ivy, tu nam pricas o nekom lanu a u stvari sa strane saten i cipka :naughty: ja se nadam da cu uskoro kupiti neku hranu :cry: bilo kakvu.

Link to comment
pa mozes sigurno da nadjes platnene espadrile, posto su ove godine inima ih bas kao onih iz 80tih(80te su car)
osim toga sto bud spencer ne ide u espadrile, fali mi i nesto malo morske obale da iznesem taj look. :(
Link to comment

bas sam krenula da napisem kako je pravilo bud spencera suspendovano jer je bud spencer umro, kad mi rece google da nije umro. a bila sam sigurna.ja nista nisam pazarila ovih dana :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...