Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

jedne kul pantalone i dve majice u second handu za 700dini žalim ceo dan za jednim lanenim,divnim,širokim,kao za mene da su šivene što je za pantalone u second hendu fajnd godine,400dindži ali..oo ali jedina mana im je što su bele :( duša me boli, naravno da ih nisam kupila,misim ko još nosi bele lanene pantalone :isuse:

Link to comment
moj gej ortak, što?
my point exactly@radišanemam pojma,nisam ja za belo a posebno ne za bele pantalone,nemam ja te ušminkanosti koja je potrebna da se to iznese...meni prva asocijacija na njih bila Italija ili neko more 80tih :mellow:
Link to comment
my point exactlymeni prva asocijacija na njih bila Italija ili neko more 80tih :mellow:
I meni je, zato ih i nosim :DImam ih troje, pa ih samo menjam...
Link to comment

@ivy: ja sam više ciljao na istančan modni ukus, a i delom na pojačanu kurcobolju što se provide a nosi ćega druge boje...ali ajde, lan je najbolji na ovu temperaturu! :)

Link to comment
I meni je, zato ih i nosim :DImam ih troje, pa ih samo menjam...
:Hail: ja bi ih nosio da imam i platnene espadrile uz to, i da izgledam vise kao frano lasic-simon le bon-sony crockett a manje kao bud spencer :(
Link to comment
@ivy: ja sam više ciljao na istančan modni ukus, a i delom na pojačanu kurcobolju što se provide a nosi ćega druge boje...ali ajde, lan je najbolji na ovu temperaturu! :)
znam da je lan najbolji i divne su osim što su bele <_< ja očigledno nemam istančan modni ukus
Link to comment
:Hail: ja bi ih nosio da imam i platnene espadrile uz to, i da izgledam vise kao frano lasic-simon le bon-sony crockett a manje kao bud spencer :(
Pa to što ličim na Bud Speencera, ne predstvavlja baš neki problem... Šta me briga, osećam se super u njima, prijatno, lepo i nekako gospodski...^_^Nemam espadrile, nosim neke Skechercise, idu extra...
Link to comment
:Hail: ja bi ih nosio da imam i platnene espadrile uz to, i da izgledam vise kao frano lasic-simon le bon-sony crockett a manje kao bud spencer :(
pa mozes sigurno da nadjes platnene espadrile, posto su ove godine inima ih bas kao onih iz 80tih(80te su car)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...