Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pokrenuo sam hemijometriju...Zena dobacuje 2 maramice za bas sareni ves, 1 za slabije sareno.Mozda se nekima ucini skupo ali vredi...wbQ46.jpg

Link to comment
masina se pere, rece mi majstor, tako sto se stavi 300g limuntusa u bubanj i masina pusti da izvrti jedno pranje na 60 stepeni. jednom uradila, masina zablistala ko nova.
gde se u centru grada kupi 300 grama limontusa? da nije zilion kesica...
Link to comment

Konacno pazarih procesor i plocu. AMD Phenom II x4 965 Black Edition i neku Gigabyte plocu sa 785G chipsetom, ma sta to znacilo. Jos da menjam ovo moje staro za 8 Gb memorije i zvucnike i to je to.I dalje cu na njemu samo visiti na netu i koristicu jedno 20% mogucnosti ali ima se, moze se...

Link to comment

Moramo i mi matori nekad da zanovimo gandarobu...Super alpinistička košulja + hRančić koji mi se stvarno-stvarno dopao500img1897.jpg500img1901.jpgbrendirano iz Švice, http://www.alpineclub.ch/+ U svetlu nove (izuzetne!) trenerke/jaše, te olimpijskog duha koji s njome širim, molim administraciju da mi akonto toga ukine preostali warn. :D 500img1898.jpg+ krokodilče baš u hipsterskoj kombinaciji boja iz ranih 70tih (hej ja se sećam kad je to bilo ekčuali aktuelno)500img1900.jpg

Link to comment
+ krokodilče baš u hipsterskoj kombinaciji boja iz ranih 70tih (hej ja se sećam kad je to bilo ekčuali aktuelno)
pazi, ne da se secam, nego jednu iz tih godina jos uvek imam :D
Link to comment
Sviđa mi se tvoj ukus, baš lepe stvari.
Hvala, to je naravno ukus Mrs Indy... Da nije žena (prvo mame, pa onda gospoje), možda bih imao i full-time karijeru strašila po okolnim poljima. Ovako, samo part-time. -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...