Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

skrušeno priznajem da je trebalo napisati: Tunika, belaali danas mi nije dan godišnje doba. inače radnju sa tunikom preporučujem. svašta su snizili, i nije loša roba.
ja ti samo dajem savet da pazis ako kupis nesto massimo dutti u boji, da ti to ne ofarba ceo ves, posto ne pamtim da sam tamo nesto kupila, a da se to nije desilo. ukljucujuci i jednu haljinu kojoj jedni delovi nje same pustaju boju na druge delove nje same. ok, ceo komad garderobe mogu da perem odvojeno od ostatka vesa i tako ga spasim farbanja, al sta ovde da uradim, da delove haljine perem odvojeno <_<
Link to comment

uh, hvala na savetu. nisam imala iskustva sa bojenjem, ali doduse nisam tamo ni pazarila puno.(mozda sam imala nekad njihove cipele, ako prave cipele. ako ne onda lupam)

Edited by PointTaken
Link to comment
al samo da objasnim, nije prava kineska aljina, vec dugacka aljina proizvedena u kini i kupljena u kineskoj radnji, naplatio kinez.
Ova rečenica je logički neodrživa.
Link to comment
ja ti samo dajem savet da pazis ako kupis nesto massimo dutti u boji, da ti to ne ofarba ceo ves, posto ne pamtim da sam tamo nesto kupila, a da se to nije desilo. ukljucujuci i jednu haljinu kojoj jedni delovi nje same pustaju boju na druge delove nje same. ok, ceo komad garderobe mogu da perem odvojeno od ostatka vesa i tako ga spasim farbanja, al sta ovde da uradim, da delove haljine perem odvojeno <_<
Ja video da moja zena to resava sa onim beckman maramicama koje stavi u masinu (koje sam ja citao Brinkman, dr.Udo)
Link to comment

naravno, nahvata se kamenca, i ostalog đubreta, a ove savremene, giga turbo sa milion gedžeta su jako osetljive na to, a i plus nemaju neke normalne filtere koje čovek može lepo da očisti, kao one stare Gorenje

Link to comment
naravno, nahvata se kamenca, i ostalog đubreta, a ove savremene, giga turbo sa milion gedžeta su jako osetljive na to, a i plus nemaju neke normalne filtere koje čovek može lepo da očisti, kao one stare Gorenje
Pa zar za to nije perilica dulje živi uz Kalgon?
Link to comment

ja sam tom brikmanu™ napravila mini-oltar u kući i imam SVE njihove proizvode koji su lepo poređani u tom oltaru.pored gorepomenutih, navešću još i sredstvo za čišćenje frižidera i mikrotalasnih rerni. 1 zakon.

Link to comment

masina se pere, rece mi majstor, tako sto se stavi 300g limuntusa u bubanj i masina pusti da izvrti jedno pranje na 60 stepeni. jednom uradila, masina zablistala ko nova.

Link to comment
ja sam tom brikmanu™ napravila mini-oltar u kući i imam SVE njihove proizvode koji su lepo poređani u tom oltaru.pored gorepomenutih, navešću još i sredstvo za čišćenje frižidera i mikrotalasnih rerni. 1 zakon.
qualitaet-aus-deutschland.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...