Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

"Bili su poznati po tome što su godišnje odmore provodili po ekskluzivnim plažama Majorke ili Riminija. Većina od njih se na Ostvro vraćala sa bogatim ulovom: Fila trenerkama ili Serđo Takini patikama. Tako je početkom osamdesetih nastao kežual stil među ostrvskim huliganima."

Link to comment
"Bili su poznati po tome što su godišnje odmore provodili po ekskluzivnim plažama Majorke ili Riminija. Većina od njih se na Ostvro vraćala sa bogatim ulovom: Fila trenerkama ili Serđo Takini patikama. Tako je početkom osamdesetih nastao kežual stil među ostrvskim huliganima."
Kolin Vord?
Link to comment

skrušeno priznajem da je trebalo napisati: Tunika, belaali danas mi nije dan godišnje doba. inače radnju sa tunikom preporučujem. svašta su snizili, i nije loša roba.

Link to comment

kinesku aljinu do zemlje.a u istoj radnji imaju i odelca za kuchice.sto bi se reklo, od svakog prema sposobnostima, svakome prema potrebama.

Link to comment
kinesku aljinu do zemlje.a u istoj radnji imaju i odelca za kuchice.sto bi se reklo, od svakog prema sposobnostima, svakome prema potrebama.
znaci, za kucice i macice :)
Link to comment
znaci, za kucice i macice :)
iju, gosin lancia, prosto ne znam sta da mislim.
A jel imaju nešto i za nas pande?
mogu da se kladim da bi i to nabavili, samo ako posaljes mere :Dniko mi nije trazio sliku sad.gif

nesto ovako, otprilike:Pet-Clothes-for-Dog-0506006-.jpg

Link to comment
e ako je ovo panda, ja sam kamila....
Nije taj... u pitanju je kung fu panda, samo nisam hteo da zvučim pretenciozno.Da budem uprigođen za bodigarding Ms Aleksije, koju sam zamislio kao onu leteću žemsku iz Crouching Tigera. Doduše, trebalo je prvo da se raspitam za dezen.

po_clear.png

Edited by Indy
Link to comment

@indi: :wub:al samo da objasnim, nije prava kineska aljina, vec dugacka aljina proizvedena u kini i kupljena u kineskoj radnji, naplatio kinez.(nadam se da nisam prekrsila neko pravilo politicke korektnosti zbog naglasavanja odrednica kinesko i kinez sleep.gif )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...