Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Hebiga, stvar ukusa i konstitucije :)Na bazen kupaćke gaćke na plazu bermudice (doduše uvek imam kupaće ispod), mogu eventualno da ih zadignem, na radost prisutnih kolega, u toku sunčanja i to je to :lol:

Link to comment
Ja te sorceve do kolena ne bi' nosio pa sve da mi plate, muka me uhvati kad vidim ljude u tome. Moze kratki sorc ali ti dugacki jok, to mi je bas bas sranje za plazu, osim ako ne idem da setam k'o paun.
a ti inace ides da se isplivas
Link to comment
:wub: lagodan ovaj muški život, šta god da obučemo nekome je sexy
:lol: pa jeste. meni smesno nositi dvodelni kostim na zatvoreni bazen. potpuno je besmisleno sto imam stav o tome.
Link to comment
u odlican je. jesi ga videla u radnji?
je l kupaci? jok, nema :(danas nasla mnogo dobar nike, isto sportski, al imaju samo gornji deo, donji nikad nije stigo. cula za toples, za botomles jos nisam, kakva su vremena mozda se i primi moda.@kelt, b_bto su te, nju model, ko sto je novi golf i dalje golf. Edited by cmrlj
Link to comment
Nikako, al bas nikako. Meni su najbolje one surferske, sto ih zovu boardshorts.
Samo tak'e i nosim. Imam jedne odlične, prave surferske, do ispod kolena.
Ja te sorceve do kolena ne bi' nosio pa sve da mi plate, muka me uhvati kad vidim ljude u tome. Moze kratki sorc ali ti dugacki jok, to mi je bas bas sranje za plazu, osim ako ne idem da setam k'o paun.
Hebiga, stvar ukusa i konstitucije :)
Što reče Vapad. Više konstitucije :blush:, na meni sve ove "slip boxer" varijante izgledaju kao da će svako časa da puknu. I to pozadi, ne napred sad.gif
Link to comment
i ja imam patike sa vafl djonom
I, kakav je feeling? Ja kad sam prob'o, bile mi bljak :(, ali to ne može da se zaključi dok se ne razgaze malo, pa pitam...
Link to comment
I, kakav je feeling? Ja kad sam prob'o, bile mi bljak :(, ali to ne može da se zaključi dok se ne razgaze malo, pa pitam...
Na prvih 4,2 km dobre. Mekane i primetno me manje bolele noge nego sa nekim vintage lunar sranjem u kojima sam trcao od ng. Videcu kako ce izgledati na duzim relacijama. Posto je asfalt bio mokar, i tu su se sasvim lepo pokazale. JEdino sto me svaki put skandalizuje kad kupujem najk, sto sam morao da kupim broj 47, a druga obuca je 45-46
Link to comment
JEdino sto me svaki put skandalizuje kad kupujem najk, sto sam morao da kupim broj 47, a druga obuca je 45-46
Opušteno, kada budeš uzimao Asics, tražićeš 47.5 ili veće, oni su nenadjebivi u tom pogledu. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...