Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

BHLPU.jpg
divne patike. videla sam ih i u drečavo žutoj boji, pa sam malo zaplakala što nema u ženskim veličinama. tata je dobio iste takve, samo crne.
Link to comment
Ma sve to stoji, nisam ja uopšte hteo da budem kritičan i da trljam na nos, naravno da je čovek kupio šta njemu vše odgovara, više sam to napisao u fazonu "imao si opciju tu i tu", činjenica je da ljudi izbegavaju polovne stvari, tj i ne razmatraju ih što je i realno jedino normalno za one sa dovoljno sredstava za novo. Ja sam taj D5000 uzeo za smešne pare u stanju da sam mogao da pričam da sam kupio nov, bukvalno. A prošao jeftinije za tipa 150, 200e.
Nisam ni ja želeo da zvučim nadobudno, samo htedoh reći da ko ne želi da vucara DSLR i uvaljuje se u troškove sa objektivima, ovo je najbolji izbor - koji treba poštovati, je li.
BHLPU.jpg
Mnogo su lepe, ali karton (roze, naravno) ispod uloška mi je no-no.
Link to comment

Ja se sinoć nameračio da iskoristim taj popust, odradio recon oko podneva i nisam našao ništa što mi se sviđa.Te sam se uveče vratio u centar grada, kupio cipele u Labradoru i 2 para pantalona. smile.gif

Link to comment
0rb213290101.jpgcool.gif Tnx to shopping nightu u Uscu ustedeo 3 soma, ne bih bolje prosao ni kod sanera :)
a koja je cifra sa tom uštedom od 3 soma? deder gukni
Link to comment
a koja je cifra sa tom uštedom od 3 soma? deder gukni
11 hilj, regularna cena 14... Inace reci cu i gde - Optiplaza je u pitanju, i nigde nisam nasao jeftinije ovaj model u gradu. Primera radi u Diopti su 22 hilj.
Link to comment
dobra tika! koliko?
5500 ali oni imaju milion nekih popusta ja sam iskoristio da zeni kupim patike koje su placene 50% jeftinije i 2000 vaucer dobijen...
divne patike. videla sam ih i u drečavo žutoj boji, pa sam malo zaplakala što nema u ženskim veličinama. tata je dobio iste takve, samo crne.
Meni je prodavacica donela iz magacina crne, ponudila mi zute ali ja sam nesiguran u sebe pa mi frka da to nosim ;)
Mnogo su lepe, ali karton (roze, naravno) ispod uloška mi je no-no.
Sad pogledah , nema kartona narocito ne rozle...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...