Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Odgovori me stedljivija polovina od kupovine dslr-a, pa ispade Oly danas.680_olympus_XZ_1_silver_11_1920.jpg
Koliko si dao za njega?Pošto ako je i dalje 45k za nešto više si imao... ehm... nema veze, dobra optika, dobar aparat, 100 godina te služio u zdravlju i veselju :)
Link to comment
Koliko si dao za njega?Pošto ako je i dalje 45k za nešto više si imao... ehm... nema veze, dobra optika, dobar aparat, 100 godina te služio u zdravlju i veselju :)
Nista me ne pitaj, dusa mi se cepala. Špahlom su me odvajali od Nikonove police. Ovako sam pazario za 360 evra, plus nesto sitno za karticu od 16 i dodatnu bateriju. E, da, u Beču :)
Link to comment

Rifle šorc, 'vaki samo daleko tamnije plavi i sa manje gej dugmetom:

ART-53711-FS80R.jpg

... i meni lepše stoji i bio upola cene. :s_c:Gde još ima city friendly šorceva a da prosečna cena primerka u radnji nije 50€?

Link to comment
dobra tika! koliko?
Ovde kod mene u selu 5490, stoje u izlogu pored kog prolazim svaki dan i bodu mi oči, lepše žute, ako mene pitaš.
Link to comment
Nista me ne pitaj, dusa mi se cepala. Špahlom su me odvajali od Nikonove police. Ovako sam pazario za 360 evra, plus nesto sitno za karticu od 16 i dodatnu bateriju. E, da, u Beču :)
Za malo više para, ali jako malo (možda ni malo) - Nikon D5000 sa par hiljada okidanja (praktično novo) i 18-55VR.FAIL! :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...