Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

mada bih radije pazario neke dobre za trcanje, no me strah da kupujem obucu preko interneta
Pa ti onda pričekaj da se popuni shop.trcanje.rs (što će značiti da su dobili prvu porudžbinu koja nije "par brojeva od svakog modela"), spakuj u đep kojih 10+ soma, te prošetaj do njih, u Jovanovoj su.
Link to comment

@dig: podcenjuješ se, nisi objektivan.sad gledam, možeš im gaziti "potiljak" i koristiti ih kao papuče.

Edited by maheem
Link to comment
Pa ti onda pričekaj da se popuni shop.trcanje.rs (što će značiti da su dobili prvu porudžbinu koja nije "par brojeva od svakog modela"), spakuj u đep™ kojih 10+ soma, te prošetaj do njih, u Jovanovoj su.
Hail.gif hvala tikako ja nisam znao za ovo
Link to comment

proradila prodavnica trcanje.rs?! mesecima najavljuju.crvene dokolenice deluju dosta atraktivno biggrin.gifCEP-Compression-Socks.png[on] naviknut na spansko-kineske proporcije, kupujem xxl majice. pre neki dan uzeo dve u gap-u, bez probanja. sada imam dva dzaka. dry.gif

Link to comment

Jeste proradila, ali web shop još zvanično ne radi, pa ne šaljite upite, neće vam odgovoriti. :DJa bio fizički pre nekog vremena, drže nešto kao show room u salonu prizemnog stana u Jovanovoj. Radno vreme im je tipa svaki dan ceo dan (nekad do 18, nekad do 20, zaboravio sam, a rade i subotom), pa im banite, friendly su. Elem, ja nisam hteo da se ispružim za Ravennu, a za one koje sam hteo su tada već imali samo broj više i manje, doš'o znači neki hobit i pokupio mi ih pred nosom. <_<Imaju svašta od accessories, deluje mi da nije još sve uneto u taj wordpress shop što su postavili...A generalno, +1 za stra' od kupovine obuće preko interneta, ja sam se nanosao širokog dijapazona brojeva od 44 (čizme neke) do 46.5 (Asics kalup) otkako mi noga ne raste i kontam da u mnogo više od 50% slučajeva prvo probam broj koji se ispostavi kao pogrešan.edit:brljam/dodajem

Edited by Oxymoron
Link to comment
A generalno, +1 za stra' od kupovine obuće preko interneta, ja sam se nanosao širokog dijapazona brojeva od 44 (čizme neke) do 46.5 (Asics kalup) otkako mi noga ne raste i kontam da u mnogo više od 50% slučajeva prvo probam broj koji se ispostavi kao pogrešan.
nema sta da se bojis sve je to vrlo jednostavno recimo ti nosis br XAko kopujes zatvorene: X + 1 / 0.5 brojAko kupujes otvorene: cisto X ili moze i X - 1 / 0.5 brojcista matematika :fantom: zato leti prsti nekad vire napred, a zimi noga seta napred nazad :s_w:ah, cari internet kupovine
Link to comment
@dig: podcenjuješ se, nisi objektivan.sad gledam, možeš im gaziti "potiljak" i koristiti ih kao papuče.
bice to omiljeni model po nasim selima
Link to comment

Što pre prihvatiš činjenicu da su patike do jaja biče ti mnogo bolje i nećeš više morati da bežiš u tu neku kao grubost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...