Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ma i koncept, frankenštajnski spoj usiljene modernosti i lažne tradicije... :lol: Btw, mornarko, narafski, krasan je ali kao da mu fali nešto ;)

Link to comment
STONEADI.jpg
Adidas počeo da pravi zepe, tzv. patofne? Baš lepo, treba neko da javi vrtićima da nabave čoporativno radi popusta na količinu, a i penzosima da uzmu preko udruženja...
Link to comment
HTC-One-V.jpgdivnoća!
E, liči na Hero, najbolji tlf u istoriji smartfonova (ne mogu reći u istoriji mobilnih, jer je u mom srcu i dalje Sony Z5 ćaća za sva vremena).
Link to comment
uvalili ti krs. ne pokazuje dobro vreme.edit. pih¡
Pa tako je u Barseloni, vidiš!
E, liči na Hero, najbolji tlf u istoriji smartfonova (ne mogu reći u istoriji mobilnih, jer je u mom srcu i dalje Sony Z5 ćaća za sva vremena).
Da, dizajn vuče na Hero, izrada je sjajna - metalno kućište (koliko često to vidiš) i sjajan ekran.
Link to comment

Sisi Lopez u Knezu, petkom i subotom imaju popust 20% (mada sam ja slučajno naletela ali čisto da znaš, nije mala ušteda)

Link to comment
Sisi Lopez u Knezu, petkom i subotom imaju popust 20% (mada sam ja slučajno naletela ali čisto da znaš, nije mala ušteda)
Simptomatičan popust danima kada se uglavnom šopinguje. Odgovor je jasan - svim ostalim danima je poskupljenje. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...