Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

iz kojekakvih straight edge, hardcore i sličnih razloga koje ne biste shvatili, ove patike sam želeo ceo život. e pa danas sam ih i kupio5161vansauthenticblkm.jpg :wub:

Link to comment

dobro, ti shvataš, zaboravio sam da ima ovde strejtera :)ne, ne Era, baš one Authentic. kako omot 411 ''this isn't me'' zapoveda ;)

Link to comment
ne, ne Era, baš one Authentic. kako omot 411 ''this isn't me'' zapoveda ;)
:thumbup: I ja bi, ali bas tesko naci broj...do tada ili dok se ne pocjepaju, mora posluziti "era".
Link to comment

pazarila danas duboke teget starke, one najobičnije.pošto starke u matici, btw? mota mi se po glavi da se u srb cene plitkih i dubokih razlikuju i da su crvene iz nekog razloga uvek bile skuplje - davno bilo pa se više ne sećam.ovde uravnilovka. sve isto košta. i previše, imho. dry.gifedip: jel ono beše neko od forumaša mrzi kad se kaže 'starke'? i to mi se javilo usput... happy.gif

Edited by Joshua
Link to comment

Ima raznih ljudi, pa tako neki kažu Chucksice ili prosto Conversice... :isuse:edit: ... a cena, pa, regularna je preko 5 soma, ne znam tačno, a mene hoće outleti, pa sam ove godine dao ~2.200 za primerak koji možete videti kao side effect nekog fotkanja na Žiga-temi.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...