Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Hidromasazer za nogePrvo sam se danas iskilavio dok sam doneo "toster" dok sam "skoljku" tek sad probao u dvoristu. Mnogo dobra stvar.

Edited by katamaran
Link to comment
Hidromasazer za noge... "skoljku" tek sad probao u dvoristu. Mnogo dobra stvar.
E jel to stvarno deluje do jaja ko sto pricaju?
Link to comment
Vrhunska stvar.
sad ste me podsetili... sin moje setre, tada sestogodisnjak, sklon hedonizmu i uzivancijama svakojakim, kada je isprobao bakin hidromasazer, prokomentariso to u stilu " eeeeeeee, to je zivot!" kasnije je redovno navracao kod bake, na spa vikend :-)
Link to comment
nokia_E5_front_black_604x604.pngMada mrzim simbian telefone, i moj alkatel je bio bolji (samo su mu se slova izlizala)A i ovaj sam dobio za još malo pa fer cenu...:) Edited by Vapad
Link to comment
mnogo lepe stvari :cry:to samo u USA ima?
ne znam, valk, ne znam. unsure.gif (mozda pise na sajtu, m?)meni sve ono tamo od radnji delovalo nikad vidjeno. al ja se u modne marke i kuce nista ne razumem. ako se sapletem o izlog da mi se dopada, onda upamtim.
Ja sam se potpuno zaljubila u onu 1 crnu haljinu sa asimetričnim izrezom i puno dugmića sa strane i neko će morati da mi je sašije. Lepo sam zamislila sebe u njoj plus crnobela narukvica koju nisam kupila al sam napravila, sliku prilažem :) . Piše tamo nešto i o slanju u Evropu, da ima načina ubiomebob ako ne bi naručila iz ovih stopa pa šta košta da košta.liub79aphvazqqkwi7q.jpg
Link to comment
Ja sam se potpuno zaljubila u onu 1 crnu haljinu sa asimetričnim izrezom i puno dugmića sa strane i neko će morati da mi je sašije.
ovako ja mislim - posalji ti njima sliku ove divne narukvice i kazi - imam toga jos, tj mogu napraviti, hajmo da saradjujemo. nek te placaju i u robi :)ja kupila neku svilenu crno belu bluzu bez rukava i crni dzemperak za preko. ali sam htela jos mnogo toga da kupim/probam. i prodavacice su bile divne, donele mi jedno 6 stvari koje se slazu uz ono sto sam odabrala, ili uz moje telo... inace mrzim isprobavanja odece. ovo je bila uzivancija...
Link to comment
meni bzvz.
isto.tj ako je to onaj elektricheski lavor sto bucka? buckanje je nishta, a od oscilacije imam aritmiju i pripadajucu nelagodu. ali, kao sto je vec recheno, baba i junior obozavaju. nachi da preskache 1 generaciju :lolol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...