Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kad je počelo sniženje? Samo u Tayloru ili u svim radnjama?Da znam ima li smisla da se iscimam sutra popodne ili traje već ihaj pa je sve dobro mahom razgrabljeno... -_-
sorry, nisam videla juče.u TT je 50% i cene sasvim prihvatljive. danas kupljena košulja i duks za bračnog druga, mislim da je ispalo do 50e.u Intersportu ima nešto da za 2 artikla dobiješ 3, Avenija mode je do 40% ali su i tako snižene nji'ove cene baš jake.sve ovo traje do 30-og aprila.
Link to comment
Malopre na pijaci sa sve drškom, liveni, slovenačkiaove.jpg
Ako je liveni onda je dobar...Mada jajos u vikendici imam stari liveni koji ima jos i dodatak kao usicu za nogu...Polomio sam jedno dva tri "novija"... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

suknju od tvida, sive starke, crne frulice, krem tetkaste pantalone, leprsavu bluzu bolje sljive, ciklama/roze rebrstu polurolku, punjac za bateriju sa nastavkom za evropsku mrezu, nastavak za laptop za USA mrezu, kisobran, sako.

Link to comment
ti se bas spremas za metaliku.
smile.gif I wuz born ready. ako sutra overvejtujem, gledacu metaliku s one strane duge ograde.back 2 topic:ne znam sto sam tako dugo ignorisala crno. i belo. i geometrijske sare.naletim danas na radnju u kojoj su stvari crne ili bele, ili crno bele. ima i do 3 crvene stvari. da zivana ne cuje, ali superkalifradzilisticno!!! uvek si obucen, i sve se kombinuje sa skoro svim. elegancija i fejk vitkost bonus.dakle, white house & black market (na sajtu ima i drugih boja. dobro, niko nije savrsen)
Link to comment

Да желим да ми тај ранац испрати линију тела морао бих да га носим наопачке. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...