Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

19677.jpgJednu baš ovakvu, a drugu iste boje, samo desnu :D Imajući u vidu koliko su trajale prethodne očekujem da sledeće kupim otprilike između 2025. i 2030.
Link to comment
volim ove momente kada iza Glijeve maske nabildanog neotesanka isija zrak dobrog, obrazovanog, pismenog i fino vaspitanog nabildovanog otesanka :wub:
Nikad nisam bio nabildovan nego sportski tj. atletski gradjen (slike uvelicavaju), a uvek me nervirala nepismenost i nervirace me dok sam ziv. Ono, bar malo.Nego, kupih ovo i protein odma' poceo da se muti k'o u sali:biotechusashakerblack.jpgHail.gif
Link to comment
Ja zato onomad kupio Arçelik, a nalepe mu LG i imalo onaj freon iz 21. veka što neće da banuju uskoro. Foxconni ovog sveta, napasete mi se... <_<
I kako radi?Iz mojih iskustava sa klimama (što po firmama, što po kući, rodbini, itd), jedino što zaista i u svim uslovim ljudski radi je LG. Originalni, valjda, ako to postoji.
Link to comment
I kako radi?Iz mojih iskustava sa klimama (što po firmama, što po kući, rodbini, itd), jedino što zaista i u svim uslovim ljudski radi je LG. Originalni, valjda, ako to postoji.
Hladi baš super, gdeje ~onako, ali grejalo bi bolje da imam niži plafon u sobi gde je držim, logično.A Turci prave valjda sve te LG klime za naše tržište. Evo, vidi ovde, ima sve nabrojano, samo nisu navodili oznake pojedinih modela: arcelik-lg.com.tr
Link to comment

Ja isao sa drugom do grada da kupim neke dve duks-jakne sto sam snimio pre 2-3 meseca, i mi tamo kad ono taj butik zatvoren. Sretnemo jednog druga koji nam je rekao da odemo do Indjije, danas otvaranje, ovo ono... i krenemo mi, i negde pre Rume ovaj salje poruku da se sve otvara tek u 3 a ja do tad uveliko vec imao zakazan mali servis na kolima i morao biti kuci. I sad vidim da uopste nije u 3 nego je radilo od jutros. Koje sranje.

Link to comment

haljinu, košulju i tuniku u Tom Tailor-u u Merkatoru. sve je za 50% sniženo obzirom da se uskoro zatvara ceo M na 4 meseca.platila nešto preko 8k sve tri stvari. a mlogo lepe da vi kažem ^_^

Link to comment
sve je za 50% sniženo obzirom da se uskoro zatvara ceo M na 4 meseca.
Kad je počelo sniženje? Samo u Tayloru ili u svim radnjama?Da znam ima li smisla da se iscimam sutra popodne ili traje već ihaj pa je sve dobro mahom razgrabljeno... -_-
Link to comment

ne znam jel skromno ili ne ali ne secam se sta sam sebi poslednje kupila i kad....to znaci sigurno nista jedno bar 3 meseca. i ovo malo stvari sto imam mi je mnogo. a u dnevnoj sobi stoji samo moj sto sa laptopom. nemam nista drugo. ali znam sta cu sebe da castim :))) naocarima za sunce kada nadjem odgovarajuci model. ....marku znam.....mmmmmm :))) ove sto nosim vec su im se stakla otrcala a vala i nosim ih vec pet godina sigurno.

Link to comment
Kad je počelo sniženje? Samo u Tayloru ili u svim radnjama?Da znam ima li smisla da se iscimam sutra popodne ili traje već ihaj pa je sve dobro mahom razgrabljeno... -_-
Do skoro su imali 20%. Ovo je "konacni" do kraja aprila i zatvaranja Merkatora. Ima i u Aveniji 40%, ali to vec traje neko vreme. Otisao bih, al mi bas nista ne treba :(
Link to comment

Znam bre da je u Intersportu pre nekoliko (više od dve sigurno) nedelja sve bez preteranog objašnjenja mnogo pojeftinilo, ali u druge radnje nešto nisam ulazio.Overiću popodne svakako, ispostavilo se da imam vremena kako god okreneš. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...