Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

hvala Glas RazumaN, hocu za probu da odradim jednu Jugoplastika seriju, crna stampa na zutoj majci...pretpostavljam da je za 10-15 komada cena 900-1000 po majci?jedino ne mogu da se odlucim da li da ideklasikKGrHqMOKnE5-fnvtvBOtrRJvzg60_35.jpgili sa jebackim fontomtumblr_lrxlbwM3Rb1r3ue3zo1_1280.png
Mogu ti bacim mail decka, a mozes mi na pp napises prohteve sta te zanima pa mu ja prosledim..
Link to comment
e posto ti je ta klima ako je dvanaestica, i je l si proucavao nesto da se ja ne mucim, moram da kupujem klimu ovih dana.
Uh... Proučavao dok se nisam smorio, tj. skapirao da me svako dalje proučavanje samo udaljuje od odluke. Onda su me uslovi kupovine (6 rata bez kamate) odveli do prodavca, a u njegovoj ponudi je ova Whirlpool ispala nekako najbolja. Dvanaestica je, nešto oko 32k. Ima i prilično jeftinijih Midea, NEOa, od 25k... al nešto mi se ne rizikuje/snob sam, za te ugradne i skuplje stvari.
Link to comment
Uh... Proučavao dok se nisam smorio, tj. skapirao da me svako dalje proučavanje samo udaljuje od odluke. Onda su me uslovi kupovine (6 rata bez kamate) odveli do prodavca, a u njegovoj ponudi je ova Whirlpool ispala nekako najbolja. Dvanaestica je, nešto oko 32k. Ima i prilično jeftinijih Midea, NEOa, od 25k... al nešto mi se ne rizikuje/snob sam, za te ugradne i skuplje stvari.
Imaju moji u Bgd tu Whrilpool već nekoliko godina, funkcioniše besprekorno.

Do duše, od par klimadžija sam čuo da se sve to pravi u 2-3 iste fabrike u Kini, pa se samo na kraju rkne maska određenog proizvođača.

Link to comment

Do duše, od par klimadžija sam čuo da se sve to pravi u 2-3 iste fabrike u Kini, pa se samo na kraju rkne maska određenog proizvođača.

to sam i ja cula, al mi ova najlepsa od svih masaka :D
Link to comment

+1 za spojler, al' ima neka fora sa kompresorima, navodno samo to treba gledati da je od nekog ozbiljnog proizvodjaca, sve drugo nema veze.

Link to comment

Do duše, od par klimadžija sam čuo da se sve to pravi u 2-3 iste fabrike u Kini, pa se samo na kraju rkne maska određenog proizvođača.

Ja zato onomad kupio Arçelik, a nalepe mu LG i imalo onaj freon iz 21. veka što neće da banuju uskoro. Foxconni ovog sveta, napasete mi se... <_<
Link to comment

volim ove momente kada iza Glijeve maske nabildanog neotesanka isija zrak dobrog, obrazovanog, pismenog i fino vaspitanog nabildovanog otesanka :wub:

Link to comment
Ima i prilično jeftinijih Midea, NEOa, od 25k... al nešto mi se ne rizikuje/snob sam, za te ugradne i skuplje stvari.
Ja imam Mideu i mogu uputiti samo reci hvale.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...