Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

samo par puta do sada, bio zadnji put na nekom festivalu feminističkih bendova :( al zato volem dobru limunanu patike su hit, udobne i koštau 1500 dinari... beat that.
Stvarno samo 1500?? Aj kupi i meni, oces? Dam ti pare +10% od cijene. Nem para za nove starke, a trenutne mi se raspadaju :(
Link to comment

E Kampokei, jel ti imas tamno zelenu Fred Perry torbu (hipstersku, dakako)? Mislim da sam te videla pre neki dan.

Edited by sailorman
Link to comment
Stvarno samo 1500?? Aj kupi i meni, oces? Dam ti pare +10% od cijene. Nem para za nove starke, a trenutne mi se raspadaju :(
Ove osnovne (bele i teget) imaš i kod nas u Boreli radnjama. Sigurno ima i u Novom Sadu.
Link to comment
:( A jel mogu moje nove Persol sa zutim staklima da me vrate na stare staze? Jalov pokusaj, a?
Zavisi koje su, mada Startas zahteva tešku artiljeriju.
Link to comment
koliko te ispadne full color? i na koliko komada?
1 kom 1500 dinara.Sve je cool, osim što crvena napred nije ispala kao na slici već dosta tamnije, hteo je kao da popravi "da odradi još jednu foliju", samo mene mrzelo da čekam tj nisam ni imao vremena. Ovo iza je ispalo brutalno dobro, digitalna štampa.Ono što me smara je što je u pitanju pamuk u kom se vrlo brzo "uzvrištiš", a pri tom, ja to uzeo uglavnom za svirke da budem cool i sebi i za publiku, i odmah u petak se preznoj'o ko sivonja. A šatro je najkvalitetnija majica koju ima. Msm, verujem mu jer je u pitanju poznanik sa kojim sam dosta dobar, ali mogao bi da promeni dobavljača... Edited by Glas RazumaN
Link to comment

hvala Glas RazumaN, hocu za probu da odradim jednu Jugoplastika seriju, crna stampa na zutoj majci...pretpostavljam da je za 10-15 komada cena 900-1000 po majci?jedino ne mogu da se odlucim da li da ideklasikKGrHqMOKnE5-fnvtvBOtrRJvzg60_35.jpgili sa jebackim fontomtumblr_lrxlbwM3Rb1r3ue3zo1_1280.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...