Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

kakvi su samyang objektivi jel to Koreja?
Jeftini za otvor blende koji imaju. Samo manuelni fokus. Nisam licno probao, ali procitao da je dosta ljudi zadovoljno (na canon telima).
Link to comment
konacno nasla savrsenu vintage denim jaknicu;
Nadam se da imaš nešto i dole da obučeš, pošto samo jaknica ne čini odeću, inače ćeš hodati ulicama golog dupeta.
Link to comment

kupila 39 a nosim 38 ili 38 ipo, sad ne znam dal da vracam/menjam? mislim dobre su mi, nije da spadaju ali definitivno previse mesta za moju usku nogu... doduse jako udobne i lagane, skroz kozne....bugatti-lina-ballerines-noir-g000488kd4.jpgobavezno moram da prestanem sa internet shoppingom kao vidom relaxacije u stresnom periodu! :isuse:

Edited by lostfanforever
Link to comment
Meni liči na opremu za fizičko junaka iz Pete beogradske.
:lol: :lol: jaoj! vraticu ih obecavam. osim ako ne bude sutra suvise toplo, pa onda moram da ih obujem btw bolje izgledaju na nozi :( i hvala svima, od sad cu se vama obavezno obratiti ako treba nesto da mi ogadite. vrlo ste efikasni! :lol: Edited by lostfanforever
Link to comment

ja sam letos kupila u jonaku mrtvom takve samo bez tog shtopa oko noge, skroz obicne ravne crne sa neprimetnim djonom.razvukle se posle mesec dana do nenosivosti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...