Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Nadam se da imas sociva. To telo aparata ne moze da snimi niakvu sliku. Sad dolazi ono: sociva koja ne zastarevaju po 10-15 godina i prenose se sa modela na model i kostaju po 500-800$. Samo telo aparata bez njih je kao komad drveta.
jebote ja mislio moze da se slika tako, bez sociva :frust: zamalo da kupim neko polovno telo.hvala matori
Link to comment
Najzad neko da nauci pameti JMS-a, satro 15 funti, Samo nas lozi ovde.
Pa 15 funti telo, al vidiš posle te sačekaju na krivini sa sočivima. :D
Link to comment

Kad Đejms pukne i za sočiva (ali ne starija od 15 godina, inače će moći da upari dva komada drveta), molio bih da kaže nešto na fotografiji o tome kako radi ECF. Hvala.

Link to comment
Kad Đejms pukne i za sočiva (ali ne starija od 15 godina, inače će moći da upari dva komada drveta), molio bih da kaže nešto na fotografiji o tome kako radi ECF. Hvala.
Imam ja odgovarajuce objektive za ovo (koje koristim uz 1d2n), a i vec sam imao ovu trojku ranije (dok je nisam prodao da kupim 1v). Koliko se secam ECF je radio super, posle 2.,3. kalibracije jos bolje. Sad sam na putu i nisam ga poneo, ali kad se vratim (prvih dana aprila) ispucacu jednu rolnu filma.
Link to comment
Imam ja odgovarajuce objektive za ovo (koje koristim uz 1d2n),
Ma znam da imas, nego nisam stavio smajli tamo gde prestaje zezanje sa pecalbarom iz Japana.
Link to comment
Imam ja odgovarajuce objektive za ovo (koje koristim uz 1d2n), a i vec sam imao ovu trojku ranije (dok je nisam prodao da kupim 1v). Koliko se secam ECF je radio super, posle 2.,3. kalibracije jos bolje. Sad sam na putu i nisam ga poneo, ali kad se vratim (prvih dana aprila) ispucacu jednu rolnu filma.
Dobro objektivi, nego jel imaš sočiva?
Link to comment
Kad smo kod sočiva, Tamron podigao garanciju na 5 godina, probah Tamron 18-270 VC, ne znam imal bolji allrounder za tu kintu.
Jel taj Tamron japansko sočivo?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...