Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

slika-Alarm-za-ribolovce-2-komada--7857543v288h216.jpgbliži se plovidba cool.gif
sta ti ovo? gumeni camac? Piksi lepa ti je haljina. mozes i u crkvu u njoj. amin. bog te blagoslovio Edited by sherman
Link to comment
meni valjda neobicna kombinacija sportsko i elegantno, mada sto da ne. je l' to to kad kazu- sportska elegancija? :unsure:
nisam ni ja nacisto, ja sam nesto mislila da je to neka fensi trenerka i patike. al moguce da nisam u toku.evo ovde par definicija.
nego, kakve cipele/tasnu si mislila?
ove cipele u teget varijanti, a tasna jos nije odlucena. pasuje?

post-249-13324499562987.png

Link to comment

pa, moze, mada bih ja drugu boju, svetlo braon naprimer, tasna (velika, ne volim malecke), cipele, kaisic, ali ako si ti zamislila sa ovim kaisem, onda je okej teget cipela, mada me jako zanima kakva ce biti tasna!vazna je tasna, isto kao sto je vazna kuma! :D

Link to comment
pa, moze, mada bih ja drugu boju, svetlo braon naprimer, tasna (velika, ne volim malecke), cipele, kaisic, ali ako si ti zamislila sa ovim kaisem, onda je okej teget cipela, mada me jako zanima kakva ce biti tasna!vazna je tasna, isto kao sto je vazna kuma! :D
znas sta, svetlo braon-teget i nije tako grozomorna ideja, obzirom da sam (bez nekog povoda) nedavno kupila ovu tasnu. javljam sta sam iskombinovala kad se odlucim. vin, hvala na sugestijama!

post-249-13324902807361.jpg

Link to comment
Sta mislite, je l' ok ovo za kumovanje na vencanju u opstini?
daj bre Pixie, ja imam na koferu ovakav kais i obuci nesto atraktivnije, kakva je to kuma ako nije seksi.
Link to comment
E Lancia, bas si pravi drug. :lol:
samo se ti smej, dok budes zanosno obijala kukovima crkvene klupe u nekoj seksi aljini, setices se mojih mudrih reci.
Link to comment

super su cipelice i tasna, pixie.nego, iako sam zestoki pristalica minimalizma, mozda bih na tvom mestu ipak razmislila o necemu za nijansu manje svedenom. moze i ovo, al eto samo predlog.no da se ogradim, nikako ne mislim na neku vulgarnu i egzibicionisticku varijantu kakvu bi mozda implicirao cenjeni kolega lancia.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...