Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

naći normalne patike u ova vremena teško je skoro ko i naći normalnu curu. :DB5-agustos--0155.jpg
Jbg :( šetaj ove dok te ne usere da zabodeš neke.
Link to comment
Časopis Borbeni avioni + maketa Me 109 za 150 din. Džabe...
heh da, zovem ortaka u Jagodinu, sta radis, nista, kaze "igram se avionom, prodaje se sa casopisom za 150 din".
Link to comment
517LqLXkP3L._SY395_.jpg
i ja uzela ove :lol: ..u Nsu su 4990din..,,muški,, model al su kul i jedine su mi se svidele..ustvari bilo još možda tri modela koji su mi se svideli,od svih patika u gradu ali ili nema broja ili su najskuplje u radnji <_<
Link to comment
i ja uzela ove :lol: ..u Nsu su 4990din..,,muški,, model al su kul i jedine su mi se svidele..ustvari bilo još možda tri modela koji su mi se svideli,od svih patika u gradu ali ili nema broja ili su najskuplje u radnji <_<
nah, ne postoje muski modeli no samo oni kojih nema br manjeg od 40super su patike :)
Link to comment
i ja uzela ove :lol: ..u Nsu su 4990din..,,muški,, model al su kul i jedine su mi se svidele..ustvari bilo još možda tri modela koji su mi se svideli,od svih patika u gradu ali ili nema broja ili su najskuplje u radnji <_<
nije lose, prodao sam dva para za nekoliko dana, od sutra prelazim na mlm herbalife. biggrin.gif
Link to comment
nah, ne postoje muski modeli no samo oni kojih nema br manjeg od 40super su patike :)
pa to ti kažem..i ovo je 40i2/3 :blush: ..a prošle godine sam kupila cipele iz ,,dečije,, kolekcije..kuda ovaj svet ide?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...