Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kakva romantika te spopala, besprekorna društva je potiskuju gurajući hobotnice u dupe. Ti nisi pravi japanac :(
I, sta si pazario ovih dana?Nemoj da ti onaj moj salje jos jedan tovar u FAPu.
Link to comment

Je l praziluk za levoruke? Kako funkcioniše ako nije? Besprekorno? Je l mu softver kompatibilan sa zidnim satovima poslednje generacije?Jbg, mnogo pitanja, znam, ali čovek mora biti siguran šta kupuje u ovo doba škarta.

Link to comment

Praziluk je prilagođen za obe ruke i sve otvore. Preporučljivo ga je koristiti kao blokadu za prethodno ubačenu hobotnicu ili nekog drugog mekušca/dupljara, mada i samostalno funkcioniše besprekorno. Perca se mogu iskoristiti da pokazuju vreme u Lahoreu. Naravno, to ne funkcioniše u zadnjicama šoderaša.

Link to comment
Praziluk je prilagođen za obe ruke i sve otvore. Preporučljivo ga je koristiti kao blokadu za prethodno ubačenu hobotnicu ili nekog drugog mekušca/dupljara, mada i samostalno funkcioniše besprekorno. Perca se mogu iskoristiti da pokazuju vreme u Lahoreu. Naravno, to ne funkcioniše u zadnjicama šoderaša.
Ma yebo vas ja, ima da odem i da kupim, za cenu te lampe, lemuzinu na otpadu pa da se provozam sa laktom kroz prozor (koji ne moze da se zatvori).Nisam ja dzabe isho u inostrantsvo.
Link to comment

Laktom leve ili desne ruke? Ako je leve, da te odmah stavimo u posebno odeljenje da ispravimo tu ružnu i štetnu anomaliju, da te ne zajebavaju ostali šoderaši. Opusti se, to funkcioniše besprekorno.

Link to comment
Laktom leve ili desne ruke? Ako je leve, da te odmah stavimo u posebno odeljenje da ispravimo tu ružnu i štetnu anomaliju, da te ne zajebavaju ostali šoderaši. Opusti se, to funkcioniše besprekorno.
Ako moze, stavite me kod Dr Tomislava Nikolica. Sace on da zajashe, dajte mi neku preporuku, vi koji ste vec takvi i tu i na koje on racuna.Bojim se, nema vas dovoljno i da cu morati da idem da skupljam potpise po ulicama.Kazite mu za onaj tovar shodera. Zna Tomislav sta je shoder, zna on na koga rachuna.
Link to comment
Bojim se, nema vas dovoljno i da cu morati da idem da skupljam potpise po ulicama.
Ne vredi, ne možeš tako kljakav i levoruk. Od takvih Japanci prave šoder, koji ne funkcioniše baš besprekorno, pa ga uglavnom izvoze u Kinu.
Link to comment

Svidja mi se japanski način razmišljanja, besprekorno je prepoznat kvalitet Tomislava Nikolića i unapred mu je dodeljena titula doktora. Praziluk connection, garant.

Link to comment
gde i posto kosta?
Setio sam se danas u SportVisionu da me je neko pitao za ovo, pa da prijavim da su sada 5 soma, ali nema svih brojeva, pitao sam radi ćaleta, 45 npr. nicht na lageru...edit:knjf Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...