Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Više mi se dopada od ove od 14200 jena, što je oko 135 eura odnosno 14600 dinara. Jednostavno odiše stilom karakterističnim za domove skromnih ali prefinjenih pripadnika elite u nekim mnogo razvijenijim civilizacijama od ove naše šoderaške.

Link to comment
.... prefinjenih pripadnika elite u nekim mnogo razvijenijim civilizacijama od ove naše šoderaške.
Reko mi lik Shoderash sa mog sajta da ti porucim da nema civilizacije starije od shoderaske. To je postojalo i pre nego sto je bilo zivota na planeti. Nista starije od shodera.Pazarijo i poslo ti i FAP sa 5 tona shodera, iskipo, da se zanimas.shoder03.jpg
Link to comment
Vrlo rado, ta japanska lopata mi deluje besprekorno.
Nije japanska nego kineska. Kineskinja je. Poslo ti Shoderash i ribu, to ti je riba kakve shoderashi karaju na shoderu. Mozes da je delis sa ortacima. Edited by Yoyogi
Link to comment
Nije japanska nego kineska. Kineskinja je. Poslo ti Shoderash i ribu, to ti je riba kakve shoderashi karaju na shoderu. Mozes da je delis sa ortacima.
Kad kazeš delimo, misliš da je raskomadamo pa da se svako u svom ćošku na miru igra? Besprekorna ideja.
Link to comment
Kad kazeš delimo, misliš da je raskomadamo pa da se svako u svom ćošku na miru igra? Besprekorna ideja.
Bas sam msilio da pitam sta ste joj (toj lopati od ribe) uradili zadnjih 40 minuta. Na shoderu, u prirodnom okruzenju.Romantika, nista?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...