Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

cohanovicu, uzeo sam direktno na izvoru (doduse rezervisao sam jos kada je najavljeno tamo nedje oko nove godine). raspitacu se ako je ipak negde zapao neki komad, mada znam da su isli kao alva.

Link to comment
cohanovicu, uzeo sam direktno na izvoru (doduse rezervisao sam jos kada je najavljeno tamo nedje oko nove godine). raspitacu se ako je ipak negde zapao neki komad, mada znam da su isli kao alva.
Aj aj, bog ti dao sreće i zdravlja, taman da ih uklopim uz Yodine gilje koje uzeh:36551-002_L.jpgKonterva crnog zlata ti je već spakovana, našo ne našo.
Link to comment
kupila ovaj dzemperko, kad krenem na golf da ne nazebem.
dobar je. lepši mi je ovaj tvoj crni od zelenog. dok mi je ova suknja lepša u ovim smb tonovima. sad procenjujem da li bi ovo, neko ko zna, mogao bez mnogo muke da sašije. stučnjakinje i stručnjaci, šta kažete? mada, ja ne idem na golf, pa ne znam u kojim prilikama bih je nosila. smile.gif
Link to comment
kupila ovaj dzemperko, kad krenem na golf da ne nazebem.
odličan!ja sam jutros bila na buvljaku koji bude subotom na Najlon pijaci,nisam nikad bila a bilo mi usputi kupila 3 odlične! majice po 200din=600dincrna i ljubičasta su moje boje ove zime :wub: inače ima odličan izbor second hand bundi i kombinacija koža-krzno..nisam se udubljivala u modele al bih procenila da može da se nadje i po nešto zanimljivo
Link to comment

@stormynesto ti monitor ne radi kako valja, sve su ti to nijanse sive :D moj je tamnosivi, onaj sto je losiji je svetlosivi, kao i suknja. slican model verovatno moze da se sasije, al mislim da ces tesko naci materijal koji ce da podrzi ovu formu, rajsferslusi i dugmad moraju da budu valjana, a onda moras da imas i tetu koja ce sve to precizno da napravi, komplikovano, vidi ove savove i obrube, bojim se da je u pitanju misn imposibl.

ako ipak uspes, javljaj, da i meni ta sto je nadjes kopira svasta sto mi se svidja :)

Link to comment
@stormynesto ti monitor ne radi kako valja, sve su ti to nijanse sive :D moj je tamnosivi, onaj sto je losiji je svetlosivi, kao i suknja.
dobro, nećemo sitničariti, jesu džepovi i mesto predviđeno za epolete sivi, ali končani deo na slici je crn. laugh.gif
slican model verovatno moze da se sasije, al mislim da ces tesko naci materijal koji ce da podrzi ovu formu, rajsferslusi i dugmad moraju da budu valjana, a onda moras da imas i tetu koja ce sve to precizno da napravi, komplikovano, vidi ove savove i obrube, bojim se da je u pitanju misn imposibl.

ako ipak uspes, javljaj, da i meni ta sto je nadjes kopira svasta sto mi se svidja :)

uh, kad ovako kažeš, deluje obeshrabrujuće. sad.gifipak znam jednu što tvrdi da može sve da sašije kako joj se zapovedi. ako mi se bude dalo da se angažujem, evo prilike da proverim istinitost tvrdnje.ja sam od onih što nemaju strpljenja da čekaju dok se nešto sašije, pa najčešće odustanem još u fazi ideje.
Link to comment
ja sam od onih što nemaju strpljenja da čekaju dok se nešto sašije, pa najčešće odustanem još u fazi ideje.
sto je mnogo bolje od mene koja odustane u fazi koja sledi kupovini materijala :D Edited by cmrlj
Link to comment
Aj aj, bog ti dao sreće i zdravlja, taman da ih uklopim uz Yodine gilje koje uzeh:36551-002_L.jpgKonterva crnog zlata ti je već spakovana, našo ne našo.
na zalost, izgleda da je to to, nema vise :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...