Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

nije tajna, dve iljade u radnji sto se nekad zvala noa noa, a sad affinity, mislim da je na kesi pisalo knez mihailova 25, prolaz kod grand kafe. sad bas kad si se zaradovala sto su dzabe i blizu, moram da te razocaram, bile su poslednje, moguce i jedine. ako ti je stalo do njih imam resenje, dok sam trazila sliku pantalona sto na njih lice naletela na tutorial, deluje prilicno jednostavno cak i ako nisi vicna sivenju :)
svaka cast, gledala jedne takve kod mujija ne znam da li ih jos ima na sajtu, po pristupacnoj ceni od 69 juroa.
Link to comment
nije tajna, dve iljade u radnji sto se nekad zvala noa noa, a sad affinity, mislim da je na kesi pisalo knez mihailova 25, prolaz kod grand kafe. sad bas kad si se zaradovala sto su dzabe i blizu, moram da te razocaram, bile su poslednje, moguce i jedine. ako ti je stalo do njih imam resenje, dok sam trazila sliku pantalona sto na njih lice naletela na tutorial, deluje prilicno jednostavno cak i ako nisi vicna sivenju :)
'Fala, 'fala... nisam razocarana, uvek kada tako pitam gde je nesto kupljeno dobijem jedan od 3 odgovora: kupljeno u inostranstvu, nema vise ili ima ali kosta nekoliko mojih plata... Ako ne znam ja, naci ce se neka postena snajderka da izradi ovo, ionako imam kamaru materijala koji cekaju da od njih nesto bude sasiveno...
Link to comment

Pantalone ovakvog kroja imaju da se kupe u većini tzv. indian šopova, koštaju oko 2000 dinara. Ne znam Cmrljo od kakvog materijala su te tvoje, moje su od tankog tkanog pamuka. Za leto su savršene, al' sad ih ne bih nosila ni po kući.Ko ume da uključi mašinu za šivenje, 100% će uspeti da sašije ove pantalone.

Link to comment

best baj ever. dva para ludilo vintidz malloni pantalona u novootvorenom distante autletu po tri iljade dindzi. radnja je na cosku cara lazara i nikole spasica, ima sve sto distante nije prodao u poslednjih deset godina po vise nego popularnim cenama. via spiga cipele po par iljada i tako. nije bas da ima svasta, ali ukusi su cudo, mozda neka nesto nadje. idite sto pre, svaka zena sto je usla kupila po najmanje dve stvari, nije mi jasno sta ce prodavati sledece nedelje :D

Link to comment
nije tajna, dve iljade u radnji sto se nekad zvala noa noa, a sad affinity,
bila sam u toj radnji. to su ona mesta gde kupe u italiji odecu od proslih sezona na kilo, ispeglaju i obese za sitne pare. kao. 'nako, nije lose, moze covek da se obuce i za radost i za zalost, i debeo i mrsav, i koja nema ukusa, i koja je sva od ukusa, tu moze da pronadje ponesto za sebe. ja, naravno, nisam nasla nista :lol:
Link to comment
daj slike da vidimo valja li cemu ta starudija.
da bi se videle moraju se obuci, a ja krijem noge ko zmija noge.
moze covek da se obuce i za radost i za zalost, i debeo i mrsav, i koja nema ukusa, i koja je sva od ukusa, tu moze da pronadje ponesto za sebe. ja, naravno, nisam nasla nista :lol:
ti nisi ni srecna ni nesrecna, ni debela ni mrsava, nit imas ukusa nit ga nemas. ti si ko ona zena sto ide a ne hoda, obucena a neobucena. Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...