Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ma super su dzemperi, mnogo bolje izgledaju nego ovi od po 100 e koje vidjam :)na sajtu ima svasta i sad mi je jako tesko

Edited by morgana
Link to comment
Majci uzeo C3.Da, htela je u ovoj boji lolol.gif
odlična je boja. meni dali na poslu neki krem beličast, pošto sam odabrala c3 model.i nije loš telefončić, sem što se pregled mejla zbrljio
Link to comment
odlična je boja. meni dali na poslu neki krem beličast, pošto sam odabrala c3 model.i nije loš telefončić, sem što se pregled mejla zbrljio
I meni je C3 poslovni, pretpostavljam da je iste te boje, i zovem ga Goldie cool.gifmalo mu aplikacije nisu jaca strana, recimo gmail, al fino sluzi.CowBoje, jel to tvoja slika? meni ovaj sahovski stocic zapao za oko, al kapiram da je predmet kupovine bio fotic :blush: Edited by Quince
Link to comment
odlična je boja. meni dali na poslu neki krem beličast, pošto sam odabrala c3 model.i nije loš telefončić, sem što se pregled mejla zbrljio
I meni je C3 poslovni, pretpostavljam da je iste te boje, i zovem ga Goldie cool.gifmalo mu aplikacije nisu jaca strana, recimo gmail, al fino sluzi.
Svidja joj se :) Cak ima i neke naocare za citanje koje su iste boje :DPosto nije bas napredni korisnik, mislim da to sto mail app brljavi nece biti preveliki problem.Inace, nadjen za £39.99, SIM-free, Phones4U.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...