Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Igrom slucaja, za ovu izvikanu marku imam 80% popusta te se zato za njih odlucih posle 5 minuta razgledanja po sajtu (jedino im ta outdoors linija valja, ostalo je dizajnirano za slepe i slabovide zapadnoevropske penzose)
Ima li tog popusta za forumase? :D
Link to comment
a gdje to ima? u bgd?
superdry ima u radnjama beosporta -po bgdu a imaju radnju cak i u ns merkatorukhujo nema u srbiji koliko vidimsad se registrovala na sajtu beosporta, moze se narucivati online i obavim sve, stavim artikal (majicu kratkih rukava) u korpu i do poslednjeg momenta, dakle placanja, nigde te ne pitaju velicinu :lol: moji djemposi - pravi zimski, zima moze da pocne::upload7071101464687290402.jpgupload4739593530988723931.jpgjankica je khujo al mi se ne da traziti sad. kom se svidezemprei i jakna bi.
Link to comment

ajme, kakvi su dzemperi :oposjedovala bih obakolko su?edit, vrlo slican je na sajtu oko 9000 dinbas sam sad probala 1 sa pletenicama i kapuljacom, ali na kopcanje (kao djubretarac, ne znam kako se to zove) al kontam da mozda sacekam jos 15ak dana i kupim ga na snizenju

Edited by morgana
Link to comment
ajme, kakvi su dzemperi :oposjedovala bih obakolko je?bas sam sad probala 1 sa pletenicama i kapuljacom, ali na kopcanje (kao djubretarac, ne znam kako se to zove) al kontam da mozda sacekam jos 15ak dana i kupim ga na snizenju
preskupi su, 150e each. al je jakna iste te cene. idi im na sajt, ima i lepsih (luksuznijih), s krznenenim kapuljacicama :)ne bi nikad dala te pare da mi nisu bas pale s neba pa sam resila da ih tako i potrosimsvakako je pametnije kupiti na snizenju al tamo gde sam bila krecu tek posle bozica a tad necu biti tamops. ovaj je 8500 na snizenju je, na sajtu beosportamozes naruciti online ako si spremna da se kockas za velicinu, imas 1/3 sanse da potrefe i posalju ti tvoju :D5411293527590GS6BK08F0A-WHT.JPG Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...