Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

e stvarno sailor, kad i gde ćeš da prošetaš cipelaje, hoću da budem nazočan.
Gonzo, ja cipele nosim svaki drugi/treci dan. Svugde; dakle na poso i ako idem s nekim na pivo ili da jedem nesto. I uvek se osecam nekako posebno kad ih obujem :heart:@dig: Yassa sorc! :rolf:@cmrlj: Imam ja super drugaricu lezbejku, trenutno nema curu, os te upoznam? :P
Link to comment
nikad nisam nosio koznu jaknu, hocu i ja da budem deo tog djet seta i lajfstajla.
Kojote, sa braon koznom jaknom mozes postati samo deo Miralemove ekipe. Jesi siguran da to zelis?
Link to comment

pre Liona, za dresove ne znam, odmah sam se prilepio za kožnjake i polse 5 minuta se odlučio, što je verovatno glupo, ali imao sam posle obaveze u gradu

Link to comment
:rolf:O jebemti. Nego sad ozbiljno; ti Kojote, kao covek sa braon koznom jaknom, se usudjujes da kritikujes moje prelelepne cipele?
ne mora da znaci da je taj braon koznjak obavezno tog kroja koji furaju miralem, del boj i shurda iz vruceg vetra.mozda je neka pilotska, mada ja nikad nisam bila fan koze, pa mi svejedno..koki, daj sliku!
Link to comment
jel to slovenacki KOTO?imam ja slicnu, udebelio sam se pa je vise ne nosim, ali dok sam mogao, nisam je skidao.
ovo ti dodje kao dres. jebes mi sve ako ovo Cume nije nosio back in the day
Link to comment
ne mora da znaci da je taj braon koznjak obavezno tog kroja koji furaju miralem, del boj i shurda iz vruceg vetra.mozda je neka pilotska, mada ja nikad nisam bila fan koze, pa mi svejedno..koki, daj sliku!
Miralem ima novu. Vidi se da se dugo niste videli.. Trazi mu sliku!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...