Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Jastučnicu, prekrivač, navlakau za prekrivač i poklon jastuče (sbe škotrki karo, poslednje što je ostalo u izlogu) u jednoj najobičnijoj radnji kod železničke stanice, a usput i jednu majicu s rukavima i kragnom.

Link to comment
svratila i u womensecret... resila da vise ne kupujem brushaltere dok ne stavim silikone :/
ne! samo idi negde drugde! hoce oni da obeshrabre kupovinu bruskisa.womensecret ima neke nenormalne oblike korpi. cudno nekako zasecene. nikad nista tamo nisam nasla jer mi uvek korpe spljove sise da se naprave na lepinje. debili!
Link to comment
Očekivao sam bar 20 postova posle shopping nighta, kad ono prc, samo Kili i Sunašce išli u štetu... Razočaran sam. -_-
to be honest, nisam ni znao da je shopping night dok nisam dosao do centra i video silnu guzvu. al` hvala im, uzeo sam tikepa 20% jeftinije.
Link to comment
5580298835_1_1_3.jpg?timestamp=131238524656653328099_BW.jpg51800355_02_D1.jpgtigra sam probala pre dve nedelje i htela da kupim, al nije bio small size... danas nasla.farmerice mi stoje ko na slici, a i kaput.svratila i u womensecret... resila da vise ne kupujem brushaltere dok ne stavim silikone :/
Imam identicnu haljinu sa tigrom, obozavam je. A farmerice i kaput su isto wow!Ja kupila gomilu lepih stvari i potrosila brdo para.. Sad ne moram u mrski shopping bar jedno pola godine, a nadam se i duze.Izmedju ostalog, kupila neki kaput sa ogromnim krznom na kragni i reverima, toliko je trash da je super. I cipele sa velikom platformom i leopard detaljima, takodje trashy i predivne (htela sam da okacim sliku ali ne mogu da ih nadjem na netu). Kupila sam i neke dosadnjikave stvari koje mi trebaju za situacije kada treba da izgledam pristojno, a i jednu lepu crno-belu haljinicu i gomilu super bizuterije. Za kraj, ovo mi mozda i najdraze od svegavwestwood_V_12may09_pr_b.jpg:wub: Edited by sailorman
Link to comment

I ja dve potkošulje, ogromne, u skladu sa potrebama <_< i jedan dugačak, beli postavljen džemper. Gledam one silne lepe jakne, ali pošto sam debela sa izbočinom napred, ne mrem ni u šta uć.Jebo shoping night!

Link to comment

Novi kućni prijatelj:squierpbassx.jpgStigao iz Bečeja Post Exressom, izlicitran na Limundu. Prethodni vlasici: simpatični mađarski bračni par; obrazloženje prodavanja: ona je rešila da sa basa pređe na bubnjeve. 7000 rsd, basserica svira za sve novce, vrat mek kao bebina guza. Plus izgleda otmeno, dajući i vama neku uglađenost kad ga uzmete u ruke.

Edited by Willow
Link to comment
Novi kućni prijatelj:squierpbassx.jpgStigao iz Bečeja Post Exressom, izlicitran na Limundu. Prethodni vlasici: simpatični mađarski bračni par; obrazloženje prodavanja: ona je rešila da sa basa pređe na bubnjeve. 7000 rsd, basserica svira za sve novce, vrat mek kao bebina guza. Plus izgleda otmeno, dajući i vama neku uglađenost kad ga uzmete u ruke.
Affinity prec? Dobri su za te pare, ja uzo klincu JB pre godinu i nešto, nov je bio 15 soma. Do jaja sprava, otprilike joj treba samo zamena magneta ako se traži ozbiljan zvuk, vrat je stvarno mama.
Link to comment
Affinity prec? Dobri su za te pare, ja uzo klincu JB pre godinu i nešto, nov je bio 15 soma. Do jaja sprava, otprilike joj treba samo zamena magneta ako se traži ozbiljan zvuk, vrat je stvarno mama.
Exactly, affinity prec :). Poslužiće za kućnu upotrebu i demo-snimke, plus ako se ukaže prilika za neku svirku. Hteo da kupim novi, ali u Mitrosu ih dugo nije bilo na lageru a onda došao jedan komad po ceni od 20000 jbg. Tako da sam se okrenuo Limundu. Kažu da taj JB ima uži vrat, još udobniji za svirku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...