Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Opa, čestitam... samo, ako smem da pitam - što Stepway?
Zato što je lepši od običnog, a sa druge strane, razlika u ceni nije bog zna šta... A trenutno je kamata na njega oko 5.5% NKS(stvarnih oko 6.25%), pa je dosta jeftina varijanta...Banci neću dati previše za ovih pet godina... Oko 1000€...Tako da je skroz OK... Sad sam ga malo provozao, čini mi se da mi dobro leži...E sad ovo za 150... Pa ja sam samo jednom, ikada, vozio preko 140, tako da mi ovo nije bog zna kakovo ograničenje... :)
Link to comment
Nemoj se ljutiti, pitam zato što, sem par cm visine i znatno skupljih guma i nije neki upgrade... Nema veze, u zdravlju ga vozio!
Ma znam da nije baš bog zna kakva upgrade, ali, eto imalo se nešto novaca, a sa druge strane gospoja je baš zapela da je lep, tako džipast™, alu felne, prostran iznutra(što baš i nije jako, ali ajde, pustio sam je da veruje :) ), ovo ono... I tako...Ja sam se u jednom trenutku troumio između njega, Linee i Clia karavan i odlučio ipak za ovo(a i gospja je navijala :) ), samo zbog ukupne cene, računajući i kamatu... A kontam da razlika u kvalitetu i nije bog zna kako velika između ova tri auta...I ne ljutim se bože sačuvaj, danas sam toliko srećan, može da mi kaže ko šta hoće, ovo mi je prvi nov auto u životu... :)
Link to comment
A kontam da razlika u kvalitetu i nije bog zna kako velika između ova tri auta...
Od 2007. nam je kroz firmu prošao otprilike isti broj Dačija (što Logana, što Sandera - svi motori zastupljeni) i Renoa (Twingo, Clio, Megane, Fluence). Za razliku od Renoa :isuse: , nijedna Dačija nije išla na vanredni servis. Imaju očajne brisače, creva prskalica (za vetrobran) ćeš povremno morati da produvaš, a šrafove brava (unutrašnjih) i brezon na B stubu ćeš možda morati da dotegneš. I to je to (jake stavke, moš' misliti). Da ne ureknem.I da, Stepway je enterijerom (zapreminom, htedoh reći) identičan običnom Sanderu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...