Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Valja. Piše da je za svakodnevno pranje ali ja ne perem svaki dan kosu šamponom. Ne mrzim je baš toliko. Savetuju da se stavi jedna kap regeneratora na celu kosu, ali jedna kap je dovoljna za jedan pramen. Ja sam stavljala količinu šampona i reg. na dlan kao i bilo kojeg drugog. Ne peni nešto, jedino ako dva puta kosu pereš šamponom onda će da peni. Preeeedivno miriše. Kosa jeste meka i sjajna.
hvala za info :)da bi sampon pjenio valjda mu se i dodaje neki sastojak koji isusuje kosu, pa ga sad neki proizvodjaci i izbjegavaju. makar tako pise u prakticnoj zeni -_-
Link to comment
hvala za info :)da bi sampon pjenio valjda mu se i dodaje neki sastojak koji isusuje kosu, pa ga sad neki proizvodjaci i izbjegavaju. makar tako pise u prakticnoj zeni -_-
Da, dobro je što ne peni puno... Meni je Bed Head urban anti+dotes 1 na listi proizvoda kojima sam zadovoljna. Neću ga ponovo kupiti zato što ne volim da navikavam kosu na određene proizvode, volim da menjam, i već sad imam u glavi koji ću sledeći da kupim. Ali do tad ima da prođe dosta vremena jer će mi BH potrajati prilično dugo.
ja je perem svaki dan, a ne mrzim je uopste.
ako svaki dan kosu pereš šamponom, za koju godinicu imaćeš dve dlake na glavi koje ćeš morati da tapiraš.
Link to comment
ako svaki dan kosu pereš šamponom, za koju godinicu imaćeš dve dlake na glavi koje ćeš morati da tapiraš.
ti to crpis iz iste kace ko i onu mudrost da su srbi najlepsi?dvaes godina, nista ne tapiram. Edited by cmrlj
Link to comment

Najiskrenije ti želim da ti dugo traje i da ne dođeš u situaciju da u garantnom roku moraš da imaš veze sa ovlašćenim servisom. Koji je ono horor, to se teško i zamišlja. Ja samo iz tog razloga nikad više Asus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...