Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Da se objasnim. Osim što je racio bio u potpunosti isključen, originalna ideja je zaista bila da se uzme manji i novi auto. Gledalo se i ovih novih Pežoa (206+ tako nešto) po nekoj dobroj ponudi od 8000 evra i još tu i tamo svašta. A maštao sam i o ovom novom Miniju, hipsterski ili nehipsterski. Ja sam čak hteo da budem vrlo svesno neveran dosadašnjem brendu, što zbog gastarbajterskih implikacija, što zbog Edipovog kompleksa, tj. uterivanju ćaletu koji je old school zaljubljenik u Mercedese. Ono, želja da odrastem.I, jebeš ga, desilo se neočekivano. Potpuno slučajno i neplanski videli taj auto kod nekog prodavca, na putu za Rodić, zastali, pogledali, i ja se oduševio izgledom, ćale me popalio još više, cena bila odgovarajuća i uzeli ga kao kilo jabuka na Kvantašu. Priča je i glupa, zapravo, al tako je bilo.PS. I da, nije baš tako ogroman! Eleganci je.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Da se objasnim.
ma ako si uzo, u zdravlju gi icepo. a ako krene da pravi troškove, to je idealan auto da se baciš u taksiranje i dereš paore što stižu na ŽS novi sad. Edited by Gonzo
Link to comment
javi valja li
Valja. Piše da je za svakodnevno pranje ali ja ne perem svaki dan kosu šamponom. Ne mrzim je baš toliko. Savetuju da se stavi jedna kap regeneratora na celu kosu, ali jedna kap je dovoljna za jedan pramen. Ja sam stavljala količinu šampona i reg. na dlan kao i bilo kojeg drugog. Ne peni nešto, jedino ako dva puta kosu pereš šamponom onda će da peni. Preeeedivno miriše. Kosa jeste meka i sjajna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...