Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

cinepresa_79780_2_02.jpg ^_^ ... nesto sam puko na analogno. Osmica koju nikada nisam imao :)@drustvo sa fotografije: ako neko zna gde mogu da nabavim ove objektive (nije moja fotka, linkovao sa neta) neka javi:) Edited by CowBoy
Link to comment
ček bre, si bio na stanici kod Vizure u 18:30?
Gde je Vizura? Uzeo Kameru od coveka kod studenjaka, razgledao je na prvoj stanici prema tosinom bunaru (jeste bilo oko 18.30), zaboravio drsku od kamere na klupi i usao u bus, na sledecoj istrcao i vratio se (mokar ko posle teretane, trcao 300m) do klupe, drsku niko nije ukrao, razgledao jos malo i zapalio 45-ticom ka blokovima.Ako sam to bio ja kod vizure, onda si Video Kauboja.@Gonzo: tek kada spadnem (sa sto pet) na sezdeset i pet kila, penjem se na tavan da prebiram po babinim bluzicama. Do tada se ne smatram hipsterom pa makar ceo buvljak kamera kupio Edited by CowBoy
Link to comment

pa tu gde si sedeo, tu je vizura, odmah sam pomislio da si ti, ali rekoh glupo da spopadam ljude na ulici.Gledao si kameru, zagledao, pa ti neki hepek ispao, pa svi sve vratio u kesu :)

Link to comment
pa tu gde si sedeo, tu je vizura, odmah sam pomislio da si ti, ali rekoh glupo da spopadam ljude na ulici.Gledao si kameru, zagledao, pa ti neki hepek ispao, pa svi sve vratio u kesu :)
:lol: jeste, ispao mi filter za svetlomer. Ti si onaj visoki bez frizure (mislio sam da si nizi)?edit: video sam Renea -_- Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...