Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ah, Elit? Ništa, pogledaću. A C-41 crno-beli mi zvuči kao žestok kompromis.
tu se pre par meseci promenio vlasnik i doslo je do ozbiljnog pomaka u kvalitetu. mislim da su trenutno vrh ponude sto se tice fotoradnji u beogradu (ne racunam Majstore koji se time bave rucno).imas i www.bgefoto.rs sa cenama i uslugama.
Link to comment

Ajd da se nadovežem na nabavku analognih aparata - mada je tema sad izbegla sa fototopika. Gledano dugoročno, sad ih treba nabavljati. Što reče Kauboj na tržištu su sad ultrajeftini, ja sam pre petšest meseci pazario dva Nikona i 1AFD zum sve zajedno za 60E sve sa poklopcima, baterijama,itd, a izgledaju kao novi. Međutim, znam sve više ljudi koji se okreću ka filmu te prognoziram bar petinu zainteresovanog tržišta, jurnjava za pikselima postaje sve dosadnija. Čuj, pa kupio sam laboratoriju sa sve tacnama,štipaljkama objektivom,u dva kofera, sve sve za 500 (i slovima petsto) dinara.Za razvijanje idem u Agfa radnju u Lole Ribara/Svetogorsku ulicu, sken je dobar, biraš rezoluciju i narežu ti ljudski.

Edited by kapetanm
Link to comment
tu se pre par meseci promenio vlasnik i doslo je do ozbiljnog pomaka u kvalitetu. mislim da su trenutno vrh ponude sto se tice fotoradnji u beogradu (ne racunam Majstore koji se time bave rucno).imas i www.bgefoto.rs sa cenama i uslugama.
... istina, ja sam vise nego zadovoljan brzinom&kvalitetom. Momci su se bas potrudili oko skenova (mislim da su malo "sredjivali" greske u ekspoziciji). + sto mi je covek (ocigleno vlasnik) vrlo detaljno pojasnio neke stvari o aparatu, stavljanju filma i nekim mehanickim nedostacima koje treba imati u vidu.Mogu admini da prebace ovo na foto-tehnike (pdf fotografija), da ne trolujemo ovde? Edited by CowBoy
Link to comment

Vans Era Classic Navyvans_era_nvy.jpgGodinama vec, klasicni all star (nista ono sa 50 rupa, bez pertli, duple pertle, pa smedje...)klasicni jack purcell, vans era i adidas top ten...a ostalo sta naleti...

Link to comment

Kupila Tigi Bed Head Urban Antidotes re-energize sampon i regenerator. May cause freakin' awesome hair. Ako bude išta manje od toga žali bože bačenih para. Još jedan promašaj.

Edited by Serpentina
Link to comment

letnji končani odevni predmet u bojama koje ne volim, sa čamac izrezom koji ne volim i sa rukavima koji mi se ni malo ne sviđaju.preslatko je tako nakaradno. wub.gif

Link to comment
Kupila Tigi Bed Head Urban Antidotes re-energize sampon i regenerator. May cause freakin' awesome hair. Ako bude išta manje od toga žali bože bačenih para. Još jedan promašaj.
Ma najbolji regenerator za kosu su makaze.Batalila davno te napucane allmighty šampone i regenaratore. Držim se blagih.Meni je brazilka proizvela efekat freakin' awesome hair. Radila krajem novembra prosle godine i gajila do dobre dužine. Sad na makaze (jer se tek nedavno ispralo, ali je vlas i dalje dobra, samo manje poslušna), pa kroz mesec i kusur ponovo na brazilku.
Link to comment
Kupila Tigi Bed Head Urban Antidotes re-energize sampon i regenerator. May cause freakin' awesome hair. Ako bude išta manje od toga žali bože bačenih para. Još jedan promašaj.
javi valja li
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...