Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Mislim da ne, ja idem sa dve sa kojima se druzim a ovi ostali mozda dodju u svojoj reziji. Mada se sad nesto i lomimo da li da uopste idemo (treba mnogo kesha za napijanje + put) ali mislim da cemo doci u petak, u subotu posle bahacenja na Adi palimo kuci.

Link to comment
Jos da nadjem film za nju:(
Evo ovi šalju i u Srbiju za dodatnih $8.5 po komadu.http://www.myoldcamera.com/Film.html Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment

Hvala:) hm. Sad vidim: sa razvijanjem film od par minuta izadje i do 70Eura. 40 EuraSigurno cu da ispucam par filmova, cisto da je probam: btw kameru sam kupio kao rekvizit za fotkanje te shvatih da uredno radi, sve fercera. 30 godina stara:)

Edited by CowBoy
Link to comment

Zadovoljna sam sasvim novim diktafonom (Sony digitalni ICD-UX512S), taman takav mi je potreban.A još ću da razmislim o Oscar sokovniku bar da posle sebi ne mogu da kažem da sam se zaletela i kupila na brzinu.

Link to comment
Ja sam originalno planirao ovo:4839856965_3b8465385e.jpghttp://www.tachyoninc.com/microhd.phpMože 30 metara pod vodu i ima daleko najbolji odnos cena/kvalitet. Ali se može platiti samo pay-palom, a ja sam imao jedan dan na raspolaganju za kupovinu.
radio sam dosta sa prethodnim sd modelom ove kamere. dosta dobra iskustva, jako robusne i gomila nosaca dolazi u kompletu.
Link to comment
Uspeo sam da slomim okvir cvikera posle 12 godina pokušavanja, pa sam bio primoran da pazarim...6402.jpg
super suajde sto si ih slomio posle toliko godina, ali kako si uspeo da ih sacuvas da se ne iskrive? moracu da pazarim nove cvike.
Link to comment

zamalo i ja da kupim slične al na njih ne idu foto stakla pa sam odustala..inače više nigde nema da se kupi ovalnih ramova, poludela sam kad sam tražila, sve neki kockasti. ako i ima po neki ovalni taj je iz nekog razloga nekoliko puta skuplji od svih ostalih :mellow: od tad sam u stalnoj potrazi al nigde nema takhvih..

Link to comment
super suajde sto si ih slomio posle toliko godina, ali kako si uspeo da ih sacuvas da se ne iskrive? moracu da pazarim nove cvike.
Nisam rekao da nisu bile iskrivljene ;)
zamalo i ja da kupim slične al na njih ne idu foto stakla pa sam odustala..
Ove moje su foto grej (mada nisu stakla nego Transitions plastična sočiva, i imaju najbolje i najbrže zatamnjenje koje sam ikada video. Transitions rulz!)
Link to comment
zamalo i ja da kupim slične al na njih ne idu foto stakla pa sam odustala..inače više nigde nema da se kupi ovalnih ramova, poludela sam kad sam tražila, sve neki kockasti. ako i ima po neki ovalni taj je iz nekog razloga nekoliko puta skuplji od svih ostalih :mellow: od tad sam u stalnoj potrazi al nigde nema takhvih..
Na ove što imaju samo držače sa strane i deo za nos, može da sa namontira oblik stakala kakav ti odgovra. Ne može na sve ali na većinu može pa pitaš. Ja sam izabrala okvir (neki titanijumski) a oblik stakala sa nekog drugog okvira -ovalno. Meni je dodatni problem što mi je glava mala pa su mi svi okviri veliki, medjutim ovako mogu da kombinujem veličinu stakala i razmak medju očima i oblik...ma milina :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...