Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

1p72tl.jpgNema srece za nogate u Nemackoj, al' izbunarih nesto za normalne pare. Stigle malopre, valjda ce da pasuju :D.
Pasuju. Jedino sto su daleko ruznije nego na slici. Al ko me jebe, kad sam nogat. U stvari, krivi su roditelji.
Link to comment
Etnies, Globe, DCShoeCo, Osiris... patike moje mladosti.Apropo toga : ja sam u Deichmannu u Holandiji za 30€ pazario Airwalk patike, koje su i godinu dana kasnije ko nove, a nimalo ih ne štedim. Koliko čujem, otvorio se Deichman u Pančevu. Imaju velike brojeve wub.gif
Mislim da je Airwalk jedino sto ikako vredi u Deichmannu, jedino sto su meni ocajno ruzne, plus i nema ih mnogo u 47 (ako uopste, ne mogu sad da se setim). Ostala roba u Deichmannu je krs, mislim, takva je i cena (20-30e), ali ipak. Kupio sam neke prosle godine, u Bg-u sam u junu naprasno fasovao rupu na patici.
Link to comment

nemaš sreće, jebiga. Ove moje su 46, i nisam baš bio izbirljiv po pitanju izgleda, mada nisu ružne. Kupio ih u fazonu "da ih uništim, pa da ih bacim za 3 meseca", al se ne daju.

Link to comment

46 je limitm, neki ni ne proizvode preko toga. Ranije sam kupio recimo dva puta one High Road (jel postoji to jos uvek?) i posle toga je bilo 'e, oni ne proizvode preko 46'. Sad kad sam trazio online (recimo i u Deichmann radnji kazu da ne drze, ali ima online kod njih), sortiras po broju, 45 - 850 modela, 46 - 750 modela, 47 - 90 modela :lol: .

Link to comment
jel ima to sokocalo vakum drzacemolio bih link, moze i na pphvala
Ne u originalnom paketu, ali može da se dokupi. Evo varijanta sa vakuum držačem:http://us.oregonscientific.com/cat-Bundles-sub-Outdoor-prod-ATC9K-w--Spare-Battery-and-the-ATC9K-Suction-Mount.html
Link to comment
kuull..ovo super izgleda :) mi imamo GoPro,jeftinija je
GoPro uopšte nije loša, ali mi se ne sviđa kako izgleda kad se montira na kacigu. :D Ova je meni ubedljivo najlepša:ContourHD_01.jpgali je problem što ne može pod vodu (postoji neko posebno kućište koje, sudeći po komentarima na netu, nije baš pouzdano).
Link to comment
GoPro uopšte nije loša, ali mi se ne sviđa kako izgleda kad se montira na kacigu. :D
pa da,ni meni se ne svidja ali za te novce koliko košta a koliko možemo da priuštimo je prosto 1 lepotica. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...