Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

26731.pngkupila ovu peglu, sto je manje bitno od cinjenice da sam pare nabavila tako sto sam vratila peglu staru dve godine manje jedan mesec i uz razboritu raspravu sa servisom i teranje majstora kojimejeubedjivaodapethodnapeglaradikakovalja da pegla stvar sto sam ponela, dobila pare nazad. bravo ja cool.gif
Haj fajv!Posto je bila? Ova moja sa 95gr pare po minuti je bila 4,5k na snizenju u tempu i ma kraju da bi je uzeo sam iskoristio stari dobri 'ma nek ide zivot' sistem samoubedjivanja, posto 'pegla ce uvek trebati' nije uspeo. Edited by korindjar
Link to comment
Haj fajv!Posto je bila? Ova moja sa 95gr pare po minuti je bila 4,5k na snizenju u tempu i ma kraju da bi je uzeo sam iskoristio stari dobri 'ma nek ide zivot' sistem samoubedjivanja, posto 'pegla ce uvek trebati' nije uspeo.
isto 4500, isto na snizenju :)
Link to comment
pa to SMO pazarili ovih dana..on je dao novce,ja cu ga skladistiti kod mene a koristicemo ga zajedno :P :D
Pravedna raspodela nema sta...
Link to comment
pa to SMO pazarili ovih dana..on je dao novce,ja cu ga skladistiti kod mene a koristicemo ga zajedno :P :D
Подсећа мало на оно "дај ми папир да ти пробам дуван". Ал' ајд, нећемо мешамо, ваша кућа ваша лотра, сиђете како оћете.
Link to comment

aman..njegova ideja&želja-njegovi novci..ja to ne bih kupila već bih malo drugačije ali pošto ću već da skladištim zašto da ne koristim zabavu,molim lepo

Link to comment
(cuvacu je za Lynn juniorku ;) )
:heart: Srećno i želim da prevladaju beli momenti! Baš fino što ćeš nam jednom dozvoliti i da vidimo najrealističniju haljinu te vrste za koju sam čula (ne verujem da si stigla da razmišljaš o simbolici boja -_- ).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...